2 kovo, 2023Daily Archives

Fotografijų konkurso pasiekimai

Sveikinu dar kartą merginas: Saulę, Gabrielę, Karoliną, Airą, Diletą su pavasarėjančia nuotaika, pabėgančia žiema ir puikiu debiutu respublikiniame mokinių fotografijų darbų konkurse „Kada prasideda žiema?“ Apkabinu Gabrielę Kavaliauskaitę papildomai, juk ji savo amžiaus grupėje užėmė III vietą, o Airos darbas dalyvavo parodoje kaip ypač pastebimas. 😍

Dailės mokytoja Jolita

„Žaliasis taškas“ kvietė ruoštis Kaziuko mugei

Kovo 2 d. „Žaliasis taškas“ kvietė 1, 2, 4 klasių mokinius į pirmąsias pavasario dirbtuves ruoštis artėjančiai Kaziuko mugei.

Mokiniai kūrybinėse dirbtuvėse gamino jaukias dekoracijas iš antrinių žaliavų. Ši edukacinė veikla davė rezultatų: mokiniai, pasitelkę savo kūrybiškumą ir vaizduotę, įvairiais raštais puošė savo išradingus darbelius.

„Tramtatulis“ nutramsėjo

Šiandien Lazdijų kultūros centre nuo ryto šurmuliavo vaikinai ir merginos, pasipuošę tautiniais rūbais. Vyko rajoninis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkurso „Tramtatulis“ turas. Jame dalyvavo ir mūsų balsingosios merginos – Liucija Ažukaitė ir Gabrielė Kavaliauskaitė. Džiugu, kad Liucija pateko į regioninį turą. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Konkurso „Lietuvos mokytojas 2023“ laureatas

Kovo 1 dieną į naujienų portalo lrytas.lt organizuojamą iškilmingą „Lietuvos mokytojas 2023“ apdovanojimų ceremoniją, vykusią Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Didžiojoje auloje, buvo pakviestas ir mūsų mokyklos fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius. Vaidui buvo įteiktas apdovanojimas pagrindinio ugdymo kategorijoje ir padėka: projekto „Lietuvos mokytojas 2023“ organizatoriai dėkoja už darbą, keičiant ne tik mokinių ateitį, bet ir šalies švietimo veidą.

Nugalėtojai buvo paskelbti aštuoniose kategorijose, iš viso apdovanoti 24 Lietuvos mokytojai (projekte dalyvavo 560 mokytojų). Susumavus balsavimo rezultatus (surinko 4719 balsų) ir vertinimo komisijos balsus Vaidas pateko į trejetuką pagrindinio ugdymo kategorijoje.

„Nuostabus, pakylėjantis renginys, po kurio dar stipriau myli savo pasirinkimą – dirbti su vaikais ir dėl jų.

Malonumas dalyvauti tokiuose renginiuose su pozityviais bendraminčiais, kuriems, kaip ir man, truputį nejauku vien todėl, kad šalia nėra jūsų, mokiniai. O be jūsų nebūčiau apskritai nuvykęs į šį ypatingą, kvapą gniaužiantį renginį. Jūsų (buvusių, esamų ir galbūt būsimų mokinių) degančios akys – mano motyvacija dirbti.

Šių aukštumų nebūčiau pasiekęs be savo šeimos palaikymo. Dėkui tėčiui ir mamai už protingus patarimus ir mano apsisprendimo laisvę tapti fizinio ugdymo mokytoju.

Dėkui nuostabiausiai žmonai Jolitai, sūnums Rokui ir Arui už kantrybę, supratimą ir nuolatinę paramą.

Ačiū mokyklos direktorei A. Burbaitei, kolegoms ir visai Šeštokų mokyklos bendruomenei už palaikymą.“

Vasaris – sveikos gyvensenos mėnuo

Vasario mėnesį Šeštokų mokykloje buvo vestos sveikatinimo veiklos. Priešmokyklinėje grupėje – veikla „Kad rankytės būtų švarios“. Buvo naudojamas netikras „mikrobų maišelis“ ir mokinukai mokyti teisingai plautis rankas. Nusiplovę šviesdmi specialiu prožektoriumi ieškojome ant rankyčių „mikrobų“, taip vertinome nupraustų rankyčių švarą.

6 klasėje vyko pirmosios pagalbos užsiėmimai „PPP – patikrink, paskambink, padėk“. Mokiniai buvo mokomi nustatyti nukentėjusio gyvybines funkcijas sustojus širdžiai, kaip suteikti pirmąją medicininę pagalbą, atlikti dirbtinį gaivinimą bei kaip gaivinti užspringusį asmenį.