balandžio 2022

Karinis-taktinis dažasvydžio turnyras „IŠLIKIMAS 2022“ Kalniškės miške

Šeštokų mokyklos NVŠ jaunųjų šaulių grupė prasmingai ir turiningai leidžia laiką mokinių atostogų metu. Už dažasvydžio įrangą ačiū Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus I šaulių rinktinei.

Už puikią nuotaiką ir geras emocijas dėkui susirinkusiems jauniesiems Šeštokų mokyklos šauliams.

Mero pusryčiai

Šiandien, 2022 04 26, mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti Mero pusryčių. Padėkos buvo skirtos vaikams, laimėjusiems I–III vietas tarptautinėse ir respublikinėse Lietuvos mokinių dalykinėse olimpiadose, konkursuose, varžybose. Taip pat tiems, kurie I vietą laimėjo rajonine vykusiose mokinių dalykinėse olimpiadose, konkursuose bei juos ruošusiems mokytojams. Sveikiname Emą Račiukaitytę (mokytoja I. Kūlokienė), Vilių Bubiną (mokytojas G. Mirijauskas), Gabrielę Zalieckaitę (mokytoja I. Kūlokienė), Aleksą Mikelionį (mokytoja I. Bernatonienė), Nojų Kunigonį (mokytoja V. Česnulytė).

„Medžių savybės“ – mokinio vesta pamoka

Balandžio 25 d. technologijų pamoką vedė 6 klasės mokinys Matas Petrauskas. Pamokos tema „Medžių savybės“. Mokiniai, naudodamiesi vadovėliu ir Mato pasakojimu, turėjo aprašyti pagrindinių Lietuvoje augančių medžių rūšių savybes ir jų medienos panaudojimo galimybes.

Užsiėmimai Alytaus STEAM atviros prieigos centre

Vakar mokyklos darbuotojai lankėsi Alytaus STEAM atviros prieigos centre. Susipažinome su įrengtomis 4 moderniomis laboratorijomis: biologijos ir chemijos, fizikos ir inžinerijos, IT/robotikos bei maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatinimo, Alytaus kolegijos naujomis mokomosiomis erdvėmis.

Teko ir praktiškai išbandyti tiriamųjų darbų užsiėmimą „Kulinarinis paveldas šiuolaikinėje virtuvėje“.

Šeštokų mokyklos dešimtokai su auklėtoja dalyvavo Atvirų durų dienos renginyje Alytaus policijos komisariate

7–8 klasių moksleiviai varžėsi prie šaškių lentų

Balandžio 11–13 dienomis Šeštokų mokykloje vyko 7–8 klasių moksleivių šaškių varžybos, kuriose panoro sudalyvauti 16 mokinių. Po burtų traukimo visi dalyviai susiskirstė į poras ir žaidė vieno minuso sistema (pralaimi – iškrenti, laimi – patenki į kitą etapą).

Po labai įdomių ir atkaklių susitikimų paaiškėjo keturi šaškių turnyro finalininkai: dėl trečios vietos susikovė Justas su Gyčiu, dėl pirmos vietos varžėsi Beatričė su Tadu.

Šaškių turnyre Justas užėmė labai garbingą 4 vietą, trečią vietą iškovojo Gytis, antra vieta atiteko Beatričei, o turnyro čempionu tapo Tadas. Sveikiname!!! Šaškių turnyro prizininkams įteikti medaliai. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2021“.

Šauliai atliko originalią užduotį

Smagiai praleistas laikas su Šeštokų mokyklos jaunaisiais šauliais išbandant dar vieną šaulišką veiklą praktiškai. Ačiū Dainavos apygardos I rinktinės 108 Lazdijų kuopos kariui savanoriui Aurimui Dzemydai. Aurimas jau ne pirmą kartą mus stebina parengtų šauliškų užduočių įdomumu bei gebėjimu bendrauti su jaunimu.

Šį kartą reikėjo pereiti tarp medžių įtemptu lynu padedant draugams. Puikus komandinis Šeštokų mokyklos jaunųjų šaulių darbas.

Viena didžiausių ir linksmiausių pavasario švenčių – Velykos! Puoselėdami Velykų tradicijas pradinių klasių mokiniai atliko įvairius meninius darbelius ir surengė parodėlę „Rid rid rid margi margučiai“.