gruodžio 2016

Popietė „Muzikinė kaukė“

Prieš  atostogas mokyklos mokinių taryba organizavo Kalėdinę popietę „Muzikinė kaukė“. Šventė prasidėjo nuotaikingu dramos būrelio pasirodymu. Renginyje dainas dainavo 5–10 klasių bei 3g ir 4g  mokiniai. Visi dalyvavusieji buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.

Kalėdų Senelio apsilankymas

Neužmiršo mažuosius mūsų mokyklos mokinukus aplankyti  tikrasis Kalėdų Senelis iš Laplandijos. Vaikams senelis  padovanojo daug žaidimų, atrakcijų, siurprizų ir daug saldainių. Klasėse susirinkusius tėvelius vaikučiai gražiai pasveikino atliekamomis dainelėmis, eilėraštukais, šventiniais palinkėjimais. 4 klasės mokiniai vaidino pasaką ,,Raudonkepuraitė”.

Finansinio raštingumo konkursas „Jauna piniginė“

4–5 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos banko finansinio raštingumo konkurse „Jauna piniginė“ ir sėkmingai įveikė I etapo užduotis.

Adventinė popietė

Šeštokų mokykloje vyko adventinė popietė “Gerumo link”. Popietėje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Dalyviai uždegdami advento žvakeles keliavo link Šv. Kalėdų. Trumpam įvairių klasių mokiniai virto pranašais, piemenėliais, angelais. Savo tikėjimą liudijo Šeštokų bendruomenės narys, buvęs mokyklos mokinys Saulius Plonis ir gerbiamas parapijos klebonas kun. Eugenijus Naujalis. Su lietuviškomis advento giesmėmis ir dainomis supažindino garbios viešnios Genovaitė Petručionienė ir Natalija Kancevičienė. Šventės pabaigoje kiekvienai klasei organizatoriai įteikė trečios klasės mokinių gamintas Prakartėles ir dešimtokų žvakeles.

Respublikinis piešinių konkursas „Gyvūnas – žmogaus draugas“

Trečios klasės mokiniai piešė savo mylimų gyvūnų portretus ir siuntė į parodą „Gyvūnas – žmogaus draugas“ , kurią organizavo UAB „Mars Lietuva“ . Už dalyvavimą konkurse moksleiviai apdovanoti UAB „Mars Lietuva“generalinės direktorės Aušros Žemaitienės  padėkos raštu.

Netradicinio ugdymo diena

Šeštokų mokykloje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena 8-10 kl. Lazdijų r. Šeštokų mokyklos ir Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3ge ir 4ge kl. mokiniams  “Ekonominis raštingumas verslumo kompetencijos ugdymui”. Užsiėmimą mokiniams vedė VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanas, dėstytojas Doc. dr. V. Liesionis. Lektorius mokinius susipažindino su rinkos (ūkio) veikimo principais, kartu su mokiniais ieškojo atsakymo į amžiną klausimą: ką turime padaryti, kad gyventume geriau, bandė atrasti sėkmės formulę šeimos ir valstybės ūkiui.

Informatikos olimpiados antrasis etapas

Gruodžio 12 d. vyko Lazdijų rajono 28-osios respublikinės moksleivių informatikos olimpiados antrasis etapas. Tuo pačiu metu vyko ir rajoninė 7–8 klasių informatikos olimpiada. Joje dalyvavo 2 mūsų mokinės: Agnė Šalaševičiūtė  (7 kl.) ir Agnė Malažinskaitė (8 kl.).

Konkursas ,,Apšerkšniję mūsų žiemos”

Menų studija „Linksmos spalvos“ ir Vilniaus MSCB vaikų biblioteka ,,Saulutė”  paskelbė ketvirtąjį vaikų ir moksleivių piešinių konkursą ,,APŠERKŠNIJĘ MŪSŲ ŽIEMOS“. Į šį konkursą buvo išsiųsti  trečios klasės mokinių darbai.

Tarptautinė antikorupcijos diena

Gruodžio 9 – Tarptautinė antikorupcijos diena. Mokykloje 7-8 kl. istorijos pamokų metu vyko pokalbiai šia tema. Taip pat 9-10 kl. vyko integruota pilietiškumo ugdymo ir dailės pamoka, kurios metu mokiniai kalbėjo antikorupcijos tema, vėliau piešė piešinius.

„Olympis 2016 – Rudens sesija“

Baigėsi edukacinio konkurso „Olympis 2016 – Rudens sesija“ . Rudens sesijoje  dalyvavo 16 pradinių klasių mokinių ir trys  5-6 klasių mokinės.
Sveikiname nugalėtojus!