20 kovo, 2023Daily Archives

Antrokai paminėjo Žemės dieną

Minėdami Pasaulinę Žemės dieną, 2 klasės mokiniai pasaulio pažinimo pamokoje „Vedlių“ platformoje „Scratch I“ įrankiu kūrė projektą „Saulės sistemos planetos“. Mokiniai susipažino su devyniomis saulės sistemos planetomis bei jų eiliškumu.

Projekto metu mokiniai ugdė pažinimo, komunikavimo, kūrybiškumo bei skaitmeninę kompetencijas.

Ketvirtokų veiklos minint Žemės dieną

4 klasės mokiniai paminėjo Pasaulinę Žemės dieną: STEAM būrelio nariai pristatė plakatą apie šiukšles, jų irimo laiką, mokiniai piešė piešinius „Mano planeta“ ir juos pristatė, klausėsi informacijos  apie Lietuvos gamtą, jos išteklius, saugojimą, tvarų gyvenimą. Bibliotekininkė A. Vaišnienė mokiniams papasakojo apie knygas, kaip ir kur galima surasti įvairios reikiamos informacijos ir faktų, visu tuo pasinaudoti.

Kovo 20-oji – Pasaulinė žemės diena!

Lazdijų r. Šeštokų mokykloje buvo paminėta Žemės diena, 5, 6, 7, 9 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje, skirtoje Žemės dienai. Mokiniai žiūrėjo skaidres, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Visi kartu sprendėme globalines Žemės problemas, tokias kaip klimato atšilimas, oro ir vandens tarša, atliekų rūšiavimas, elektros energijos taupymas, nykstančių rūšių išsaugojimas, antrinių žaliavų perdirbimas saugant miškus ir kt. mokiniai noriai ir nuoširdžiai rašė palinkėjimus ir pasižadėjimus Žemei. Žemė – visų namai, todėl mes ją turime saugoti ir globoti visi kartu.