spalio 2019

Apdovanoti Konstitucijos egzamino nugalėtojai

Paskutinę spalio savaitę į Prezidentūrą buvo pakviesti Konstitucijos egzamino nugaletojai. Tarp jų ir mūsų mokyklos antrokas V. Burakovas. Sveikiname ir didžiuojamės!

Artėjant Vėlinėms…

Artėjant Vėlinėms trečiokai lankė Šeštokų miestelio kapines.

Idėjų būsimai karjerai pažėrė verslumo paskaitoje

Spalio 23 d. mokykloje lankėsi projekto „Empowering Young Women For The Future Of Jobs“, kurį Lietuvos Junior Achievement nuo rugsėjo mėn. įgyvendina kartu su Women Go Tech moterų iniciatyva, iniciatyvos dalyvė Tatjana Grigaitienė. Lektorė pasidalino su 9–10 ir 3g–4g klasių mokiniais savo karjeros patirtimi technologijų srityse siekiant įkvėpti moksleivius drąsiai rinktis karjerą. Taip pat paskatino mokinius dalyvauti AcceleratorX (naujojoje MMB programos versijoje) programoje, padedančioje formuoti mokinių kompetencijas, reikalingas tiek kuriant verslą, tiek darbo rinkoje.

Dailės skyriaus gimtadienis

Spalio 23 d. Meno mokyklos Šeštokų skyriaus mokiniai su dailės mokytoja I. Kūlokiene vyko į Lazdijų meno mokyklą švęsti dailės skyriaus 30-ojo gimtadienio.

Olimpinių žiedų kompozicija

Spalio 23 d mokykloje vyko popietė, kurios tema – „Olimpinių žiedų kompozicija“. Kartu su dailės mokytoja I. Kūlokiene ir kūno kultūros mokytoju V. Jasevičiumi 7 klasės mokiniai gamino olimpinius žiedus iš popierinių delnų. Olimpiniai žiedai – pagrindinis Olimpinių žaidynių simbolis. Simbolį sudaro penki  žiedai – mėlynasgeltonasjuodasžalias ir raudonas. Simbolis reiškia olimpinio judėjimo universalumą ir viso pasaulio sportininkų susitikimą Olimpinių žaidynių metu. Penki žiedai simbolizuoja penkis žemynus.

Dailės mokytoja I. Kūlokienė

 

Įstabus darbas mokyklos kiemelyje

Štai tokį netikėtą vaizdą išvydome žvilgtelėję per langą į vidinį mokyklos kiemelį. Šį grožį sukūrė mūsų pradinukai su savo mokytojomis.

 

Maisto diena – kasmetinis rudens atributas

Jau ne pirmus metus mokykloje vyksta Maisto diena. Šią dieną visi norintys mokiniai ir būsimi mokiniai tampa prekybininkais ir stengiasi įsiūlyti pirkėjams pirkti pačių ar su pagalba pagaminto maisto. Viena iš šios dienos idėjų – sveikas ir organizmui draugiškas maistas. Ir ko tik nebuvo: ir vaisių asorti, ir sulčių, ir daržovių salotų, ir moliūgų sriubos, ir, žinoma, sveikuoliškų saldėsių. Gera buvo stebėti besišypsančius mokinukų veidus ir akis, iš kurių matyti: Maisto diena pavyko!

„Išmanioji klasė“

Neformalųjį būrelį „Išmanioji klasė“ lankantys mokiniai džiaugiasi pirmaisiais darbo rezultatais. Įtvirtino žinias piešimo programoje „Paint“, atliko piešinį „Auksinis ruduo“.

Pareigūnė – apie teisinę atsakomybę ir saugų eismą

Spalio 21 d. mokykloje lankėsi Lazdijų policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ugnė Kalinauskienė, kuri kartu su Lazdijų r. Šeštokų mokyklos septintokais kalbėjo apie mokinių teisinę atsakomybę, o su Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 4gd kl. mokiniais – apie saugų eismą.

 

Ikimokyklinukai džiaugiasi rudeniu

Ikimokyklinės grupės vaikučiai ir jų auklėtojos džiaugėsi spalvingu rudeniu. Vieną dieną susiruošė grybauti. Džiaugėsi radę grybų, kuriuos surinkę nunešė į mokyklos valgyklą. Kitą dieną stebėjo pasikeitimus gamtoje, tyrinėjo, skaičiavo, lygino. Vaikučiams labai patiko žaisti su rudeniniais lapais. Ypač atidžiai stebėjo slieką bei boružėlę.