rugsėjo 2014

Krepšinio turnyras

Lazdijų policijos komisariate, jau penkioliktą kartą vyko mokinių krepšinio turnyras. Tai tradicinis konkursas, vykdomas pagal prevencinę programą ,,Viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas.” Mūsų mokyklai atstovavo 6 komandos. Vyresniųjų grupėje G.Bernackas, Ž.Butanavičius, A. Ringys po atkaklios kovos iškovojo II vietą. D.Dadurka, A.Akstinas ir J.Kmieliauskas užėmė IV vietą.

Konstitucijos egzaminas

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine pirmajame ture dalyvavo 56 5-12 kl. mokiniai. V-VII kl. mokinių tarpe daugiausia taškų surinko V kl. mokinė Justė Rudzevičiūtė ir VII kl. mokinė Šuminskaitė Karolina. IX – X klasėse daugiausia taškų surinko Neda Armalytė ir  Karolis Valčeckas. XI – XII kl. mokinių tarpe geriausiai pasirodė Urtė Vajavudzkaitė, Ieva Valentukonytė ir Augustinas Babarskas.

Popietė

Mokyklos skaitykloje vyko labai graži popietė, kurioje buvo  supažindinami mažieji skaitytojai su Jeronimo Lauciaus kūryba. Buvo skaitomos pasakėlės. Buvo galima įsigyti patikusių knygelių.

Kelionė ,,Panemunės pilys”

Rugsėjo 27d. 5, 7 ir 8 klasių mokiniai kartu su biologijos mokytoja ir direktorės pavaduotoja J. Vaičeskiene bei mokyklos direktore M. Januškevičiene leidosi į kelionę “Panemunės pilys”. Mokomosios pažintinės ekskursijos tikslas- prisimenant Lietuvos istorinę praeitį, aktyviai judėti, pažinti ir tyrinėti. Pirmoji ekskursijos stotelė- Panemunės pilis. Joje gidas papasakojo mokiniams apie pilies istoriją, eksponatus joje. Pasivaikščiodami po pilies parką, pagilinome “Gamtos tyrimų” būrelyje įgytas žinias apie švarų ir užterštą orą, palyginome Šeštokų ir Panemunės parko klevų lapus, kurie yra švaraus oro indikatoriai, aptikome lapiškųjų kerpių, kurios taip pat auga tik švarioje aplinkoje. Continue reading »

Europos kalbų diena Šeštokų mokykloje

Rugsėjo 26 dieną Lazdijų r. Šeštokų mokykloje, kaip ir didžiojoje Europos dalyje, paminėta Europos kalbų diena. Šios šventės idėja – kalbų mokymosi įvairovės skatinimas, pagarbos visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms ugdymas. Continue reading »

Akcija ,,Laimingi, nes augame su A Ž, junkitės ir jūs”

Mūsų mokykloje vykdoma davusi puikių rezultatų  programa „Antras žingsnis“ („Second Step“). Jos esmė – mažinti vaikų agresyvų elgesį, padėti vaikams pasiekti sėkmę moksle bei gyvenime. Skirtingi programos mokymai parengti 1-4 klasių mokiniams.Šiemet ši puiki ir prasminga programa švenčia dešimtmetį.

Dešimtmečio proga rugsėjo 25d.mokykloje rengėme akciją  ,,Laimingi, nes augame su A Ž, junkitės ir jūs”.

Lazdijų ruduo 2014

Mokinių ir mokytojų grupė atstovavo mokyklą ,,Lazdijų ruduo 2014″. Renginiui padėjo pasiruošti mokytojai ir mokiniai. Džiaugiamės, kad mūsų kiemelį aplankė daug garbių svečių. Visiems tariame nuoširdų ačiū.

Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjis dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę metai iš metų pasikartojančią ir kasmet vis kitokia… Šventė prasidėjo  Šeštokų Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės Gelbėtojos bažnytėlėje, kurioje  klebonas Eugenijus Naujalis laikė mišias už mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir visus pradedančius naujus mokslo metus. Vėliau mokyklos fojė vyko šventė, kurios organizatoriai ir šeimininkai buvo dvyliktokai.