rugsėjo 2023

STEAM veikla su priešmokyklinės grupės vaikais

Rinkome gamtines medžiagas: giles, kaštonus, ir darėme gyvatėles iš kaštonų, o žmogeliukus iš gilių.

STEAM būrelis tęsia veiklą

Nauji nariai keičia senuosius, bet noras sužinoti, patyrinėti išlieka.

Turizmo diena

Rugsėjo 27-oji – Pasaulinė turizmo diena. Minėdami šią dieną, 3 kl. mokiniai kartu su mokytoja organizavo turistinį žygį į etnografinę Prano Dzūko sodybą. Sodyboje mokinius pasitiko muziejaus darbuotojas Rolandas, kuris supažindino su mūsų krašto žmonių praeitimi, jų kasdieniais darbais, namų apyvokos daiktais, darbo įrankiais.

Mokiniai smagiai leido laiką kieme žaisdami piemenukų žaidimus bei geros nuotaikos ir kupini įspūdžių sugrįžo į mokyklą.

Projektiniai darbai „Atomo sandara“

Šiandien chemijos pamokoje aštuntokai pristatė projektinius darbus „Atomo sandara“. Išmokę atomą sudarančių dalelių apibūdinimą, naudodamiesi periodine elementų lentele, 8 klasės mokiniai savarankiškai sukūrė atomų modelius, taikydami įvairiais technologijas. Pamokoje jie pasidalino savo darbų paslaptimis.

Labai ačiū Gabrielei, Matui, Tadui, Justinai, Justui ir Lukui už kruopščiai ir išradingai pagamintus modelius.

Dėmesio: „Virtuali pilietiškumo mokykla“

„Nordplus Horizontal“ projekto „Virtuali pilietiškumo mokykla“ rezultatas – atvira ir interaktyvi mokymosi svetainė www.pilietiskumomokykla.lt.

Svetainė yra skirta pilietiniam ugdymui(si), siekiant suteikti žinių apie valstybę, ugdyti pilietiškumą ir pilietinę savimonę.

Joje rasite net 3 didžiąsias temas, 19 potemių, kurioms priskirta per 200 vaizdo įrašų, 200 tekstų, 200 nuotraukų ir paveikslėlių, 35 garso įrašai ir 19 interaktyviųjų užduočių.

Turinys išdėstytas remiantis atnaujinta pilietiškumo ugdymo programa.

Ekspedicija dviračiais po Kalniškės mišką

Rugsėjo 22 dieną grupelė Šeštokų mokyklos mokinių kartu su fizinio ugdymo mokytoju V. Jasevičiumi minėjo „Dieną be automobilio“, organizuodami ekspediciją dviračiais į Kalniškės mišką. Dėkui visiems,  važiavusiems dviračiais, ypač Jokūbui ir Viliui už lyderystę bei pagalbą organizuojant šią išvyką. Simboliška ar ne, bet rugsėjo 22 dieną kiekvienas dviračiu numynėme po 22 kilometrus. Super rezultatas.

Paspirtukų lenktynės Šeštokų mokykloje 2023

Tradiciškai minint Judumo savaitę su pradinių klasių mokiniais organizavome Paspirtukų lenktynes 2023. Už pagalbą saugiai įveikti trasą paspirtukininkams dėkui 8 klasės mokiniams.

Priešmokyklinukų lenktynės

Judumo savaitę Šeštokų mokykloje pradėjome priešmokyklinukų balansinių dviratukų lenktynėmis. Buvo velniškai smagu. Dėkui auklėtiniams už pagalbą organizuojant šias lenktynes.

Judumo savaitė

Visą savaitę gyvenome judumo ritmu – nuo pirmadienio iki penktadienio Šeštokų mokykloje vyko įvairūs sporto renginiai, skirti Europos judumo savaitei paminėti. Ją užbaigė trečios klasės mokiniai aktyviai prisijungę prie respublikinės akcijos „Diena be automobilio“. Mokiniai visą savaitę fiksavo mokyklos teritorijoje transporto priemones, kūrė ir dalino lankstinukus su paruošta informacija apie oro taršą ir naudą  judėti.

Smagu mokiniams buvo pastebėti paklusniausius, kurie šią dieną atvyko pėsčiomis arba bemotorėmis transporto priemonėmis. Mokiniai aktyviausiems akcijos dalyviams įteikė sukurtus meninius darbelius AČIŪ, KAD MAŽINATE TARŠĄ IR SAUGOJATE ŽEMĘ.

Dovanų – knyga

Šeštokų mokyklos bendruomenę ir vėl nudžiugino literatūros kritiko, buvusio mokyklos mokinio Valentino Sventicko dovana – knyga „Ir dar“. Knygą sudaro užrašai, fragmentai, esė iš žymių žmonių ir paties autoriaus apmąstymų. Dėkojame autoriui už įdomias įžvalgas ir linkime naujų kūrybinių sumanymų.