birželio 2021

Dešimtokai džiaugiasi gautais pažymėjimais

Paskutinė mokslo metų diena išties buvo paskutinė mūsų dešimtokams, jiems šią dieną pažymėti padėjo devintokai, surengę išleistuves, kurių tema – paplūdimio vakarėlis tropikų saloje. Dešimtokai ne tik pasilinksmino dalyvaudami jiems surengtame vakarėlyje, tačiau išgirdo ir rimtų linkėjimų, gavo dovanų ir apdovanojimų už sportinę veiklą. Vis dėlto svarbiausia šventės dalis – pagrindinio ugdymo pažymėjimų įteikimas, reiškiantis vieno etapo pabaigą, bet kito pradžią. Tad rugsėjo 1-ąją šiandien išeinančiųjų lauksime sugrįžtančių.

Daugiau šventės akimirkų yra čia.

7 klasės mokinių pažintinė išvyka „Žuvinto rezervato gamtos įvairovė“

Septintos klasės mokiniai Bendruomeniškumo – mokslo metų užbaigimo dieną praleido ne tik pramogaudami, bet ir plėsdami savo žinias apie gamtą. Mokiniai aplankė Žuvinto rezervato muziejų, kur klausydami gido sužinojo, kaip atsiranda ir išnyksta ežerai, formuojasi pelkės, kaip saugoma rezervato gamta. Žiūrėjo edukacinį filmą apie rezervato atsiradimą bei jo svarbą. Gamtiniame take aplankė paukščių stebėjimo bokštelį, per teleskopus stebėjo jau ūgtelėjusius paukščių jauniklius. O koks mokslo metų užbaigimas be pramogų, maudynių?! Taigi pakeliui namo dar užsukome į Giluičio ežero paplūdimį, kur atsigaivinome po įspūdžių pilnos dienos.

Meniškiausia stovyklos diena

Paskutinė stovyklos „Per vasarą – nė ašaros“ diena buvo kūrybinga ir muzikali. Mokiniai kūrė meninius darbelius, varžėsi muzikinėje karaokė, žaidė linksmus žaidimus bei visi su geromis emocijomis pasitiko ilgai lauktas vasaros atostogas.

Daugiau akimirkų – čia.

Dar viena diena stovykloje

Saulės šilti spinduliai ir gaivūs vandens purslai lepino mažuosius stovyklautojus išvykoje prie Dusios ežero, kur buvo šauniai praleistas laikas Sporto dienoje „Mažoji šeštokiečių olimpiada“.

Daugiau smagių akimirkų rasite čia.

Menas ant akmenėlių

Paskutinės mokslo metų dienos, kaip ir kasmet, skiriamos netradicinei veiklai. Galbūt kiek keista, bet Išvykų dieną kiekviena klasė kol kas keliavo virtualiai (Turizmo dieną pagaliau susitikome). Įsiminė 7 klasės mokinių darbai. Visų pirma, septintokai virtualiai keliavo po Vilniaus pilis ir jų apylinkes, „vyko“ į Skuodo rajoną, Mosėdžio miestelį ir V. Into akmenų sodybą, pamatė, kaip Anykščių krašte kuriami paveikslai iš smiltelių, gautų sutrynus lietuviškų laukų akmenis, o po to ėmėsi kurti meną – piešė ant iš anksto pasiruoštų akmenukų.

Diena Druskininkuose

Saulėtą birželio 22 dieną penktokai ir aštuntokai su auklėtojomis apsilankė Druskininkuose. Aplankė A. Česnulio skulptūrų parką ir pasivaikščiojo prie Druskonio ežero. Labai puikiai praleista diena.

Dagiau šaunių akimirkų čia.

Trečia diena stovykloje

Šauniai praleista trečioji stovyklos diena prie Dusios ežero ir nuotaikingas susitikimas Teizuose su Bibliotekininkų ir skaitytojų teatriuku „Šakar Makar“, kur visi kartu žaidė žaidimus, šoko, leidosi į orientacinį žygį su piratu Džeku ir, žinoma, buvo verti gauti lobį.

Daugiau stovyklos akimirkų rasite čia.

Beveik tradicinė diena

Beveik tradicija tampanti vertimų diena mokykloje įvyko ir šiemet. Mokiniams buvo pasiūlyta kūrybiškai išversti linksmus tekstukus arba iš anglų į lietuvių kalbą, arba atvirkščiai. Dalyvavę mokiniai ne tik lavino užsienio kalbos žinias, bet ir ieškojo lietuvių kalbos raiškos galimybių.

Devintokai bebaigdami mokslo metus susitiko smagiai išvykai į Metelius

Antroji stovyklos diena

„Per vasarą – nė ašaros“ – taip, tikrai, nes taip vadinasi mūsų stovykla ir liūdėti nėra laiko. Šiandien antroji diena ir mes laisvalaikį leidome Prano Dzūko etnografinėje sodyboje. Čia vyko edukacinė pamoka „Senieji amatai“, tikrai daug pamatėme, sužinojome, žaidėme. Šeštokų mokyklos stovyklautojai už suteiktas žinias dėkoja muziejininkei Daivai Kunigonienei.