22 kovo, 2023Daily Archives

Gabių ir talentingų mokinių apdovanojimai

Šiandien gražus būrys Lazdijų r. Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriuje besimokančių mokinių, jų mokytojai ir mokyklų vadovai buvo sukviesti į išskirtinę šventę – Gabių ir talentingų mokinių apdovanojimų ceremoniją. Visus pasveikino Lazdijų r. savivaldybės merė A. Miškinienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas D. Mockevičius bei įteikė dovanas mokiniams ir jų mokytojams. Šįkart buvo apdovanoti šie mūsų mokyklos mokiniai:

Ema Račiukaitytė, 10 kl. mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje (rajoninis etapas) užėmusi I vietą, ruošė technologijų vyresnioji mokytoja Jolita Jasevičienė.

Austėja Plonytė, 9 kl. mokinė, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse (rajoninis etapas) užėmusi I vietą, ruošė lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Aurelija Paciukonienė.

Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių lengvosios atletikos kroso bėgimo varžybų dalyviai: Gytis Pakruopis, 9 kl. mokinys, asmeninėje ir komandinėje įskaitoje užėmęs I vietą, Beatričė Kancevičiūtė, 8 kl. mokinė, asmeninėje ir komandinėje įskaitoje užėmusi I vietą, Gytis Baranauskas, 10 kl. mokinys, Ignas Baranauskas, 8 kl. mokinys, Jokūbas Ažukas, 8 kl. mokinys, Tadas Salyklis, 8 kl. mokinys, Eglė Jocevičiūtė, 8 kl. mokinė, Ligita Jonavičiūtė, 9 kl. mokinė, Dileta Antanaitytė, 9 kl. mokinė, komandinėje įskaitoje užėmę I vietą. Mokinius ruošė fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius.

Gabrielė Zalieckaitė, IV g d kl. mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje (rajoninis etapas) užėmusi I vietą, ruošė technologijų vyresnioji mokytoja Jolita Jasevičienė.

Paulius Bansevičius, III g d kl. mokinys, 70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape užėmęs I vietą.

Ema Zdančiukaitė, IV g d kl. mokinė, 55-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etape užėmusi I vietą.

Dar kartą sveikiname visus mokinius!