gruodžio 2019

Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyras „SUGRĮŽOM“

Gruodžio 28 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko antrasis mokyklą baigusių moksleivių 3×3 krepšinio turnyras „Sugrįžom“. Visi turnyro dalyviai burtų tvarka buvo suskirstyti į tris komandas: „Varanokai“, „Laimi draugystė“ ir „600“.

Po labai atkaklios dviejų ratų kovos paaiškėjo komandų pozicijos turnyrinėje lentelėje, pagal kurias komandos, užėmusios I ir II vietas, žaidė finale. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo finalininkai, tai komandos „Laimi draugystė“ ir „600“. Po labai atkaklios kovos rezultatu 24:22 paaiškėjo antrojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro „Sugrįžom“ nugalėtojai, kuriais tapo komanda „600“ (Š. Labenskas, D. Dadurka, L. Kancevičius), antra vieta atiteko komandai „Laimi draugystė“ (E. Macenka, R. Savulis, I. Bučinskas). Trečią vietą turnyre užėmė komanda „Varanokai“ (A. Ringys, A. Botyrius, M. Kancevičius).

Pertraukėlių tarp varžybų metu vyko baudų bei tritaškių metimo konkursai. Antrojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro „Sugrįžom“ baudų konkurso nugalėtoju tapo Arūnas Ringys, tritaškių metimo konkurse triumfavo Raimundas Savulis. Jiems įteiktos nugalėtojų statulėlės.

Komandos prizininkės apdovanotos medaliais ir diplomais, komanda nugalėtoja puikavosi turnyro taure. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas čempionų komandos žaidėjas Šarūnas Labenskas, kuris apdovanotas specialiu prizu – atminimo statulėle. Komandų geriausiems žaidėjams: „600“ – D. Dadurkai ir L. Kancevičiui, „Laimi draugystė“ – I. Bučinskui ir R. Savuliui, „Varanokai“ – M. Kancevičiui ir A. Ringiui, taip pat įteiktos statulėlės.

Ačiū visiems jaunuoliams už dalyvavimą antrajame Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyre „Sugrįžom“, smagu, kad radote laiko atvykti į Šeštokų mokyklą, pasimatyti, pabendrauti, tarpusavyje pasivaržyti krepšinio aikštelėje. Manau, kad visi puikiai ir turiningai praleidome laiką. Taip pat noriu padėkoti Šeštokų miestelio krepšinio entuziastui E. Macenkai už pagalbą organizuojant šį turnyrą.

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius

Kalėdinės dovanėlės

Advento metas priverčia kiekvieną susimąstyti ir savo gerais darbais pasidalinti su kitais šalia esančiais žmonėmis. Kasmet jau ketvirti metai 8 klasės mokiniai gruodžio mėnesį gamina kalėdines dovanėles. Prieš šv. Kalėdas dovanėlės įteikiamos visiems mokyklos bendruomenės nariams, tėveliams, seneliams. Šiais metais nebuvo pamiršti ir mokytojai senjorai. Mokiniai su dovanėlėmis rankose pasklido po visą Šeštokų miestelį. Mokytojams nuoširdžiai padėkota už jų atiduotas žinias, šilumą ir meilę mokiniams. Palinkėta gražių, jaukių ateinančių švenčių.

Klasės auklėtoja A. Kancevičienė

Kalėdų belaukiant

Gruodžio 20 d. pradinėse klasėse vyko netradicinė diena „Kalėdų švenčių laukimas“. Mokiniai kepė kalėdinius sausainius, gamino šventinius atvirukus ir pasveikino miestelio gyventojus artėjančių švenčių proga.

Kaukėti personažai „Muzikinėje kaukėje“

Prieš pat Kalėdų atostogas 5–10 ir 3–4g klasių mokiniai pasirodė kalėdiniame renginyje-karnavale „Muzikinė kaukė“ – kas dainavo, kas šoko, o kas ir visą spektaklį surengė!

Jaunieji verslininkai kalėdinėje mugėje mokykloje

Nuostabią pasaką pasekė mažiausieji

Priešpaskutinę dieną iki atostogų mokyklos mažiausieji savo, tėvelių ir visų susirinkusiųjų džiaugsmui sekė pasaką kalėdiniame renginyje “Seku, seku pasaką”.

Šviesos diena

Prasmingai paminėta gruodžio 13-oji – Šviesos diena.
Kaip sako mūsų senoliai, nuo tos dienos saulė leisdavosi vis tuo pačiu metu. Vakarai jau nebeilgėdavo, nors iki Kalėdų saulė tekėdavo dar vis vėliau. Šią dieną žmonės atlikdavo ugnies pagerbimo apeigas.
Pradinių klasių mokiniai ir mokytojos šią dieną paminėjo garbindami ugnį, dainuodami Kalėdų laukimo dainas, žaisdami adventinius žaidimus.

Lietuvių-anglų k. popietė “Get ready for Christmas“

Gruodžio 17 d. mokykloje vyko jau tradicija tapusi anglų kalbai gabiems mokiniams skirta popietė “Get ready for Christmas“. Renginyje dalyvavo 8, 9, 10 kl. mokiniai bei Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 4gd klasės gimnazistai. Renginį vedė Vasarė Tamašauskaitė ir Jokūbas Petrauskas, kurie atliko Kalėdų senelių vaidmenis ir pristatė įvairias užduotis anglų ir lietuvių kalbomis.  Mokiniai klausėsi kalėdinės dainos anglų k., spėjo minkles, suko klausimų ratą, kūrė ketureilius. Už teisingai atliktas užduotis buvo vertinami senelių dalinamais kankorėžiais. Šį kartą lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė pademonstravo tradicinius burtus ir ragino juos išbandyti Kūčių vakarą, mat burtai savo galią turi būtent šį vakarą. Mokiniai išmėgino būrimą vašku, spėjo ateinančių metų sėkmę. Ačiū už žaismingą popietę vedėjams ir visiems aktyviai dalyvavusiems.

Anglų k. mokytoj S. Ažukienė, lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė

Akcija įvyko – meduoliai nuspalvinti, pinigėliai paaukoti

Antradienį, gruodžio 17 d., pertraukų metu antrame mokyklos aukšte šurmuliavo, klegėjo mokinukai, norintys dalyvauti akcijoje „Nusispalvink meduoli – padėk beglobiam gyvūnui“. Džiugu matyti tiek daug neabejingų beglobiams gyvūnams vaikų, kurie aukojo pinigėlius, spalvino meduolius. Ačiū visiems prisidėjusiems, parėmusiems, padovanojusiems maisto gyvūnams. Penktokai suskaičiavo, kad nudažyti 164 meduoliai ir 20 biskvitinių sausainių. Surinkta 70 eurų ir 52 cnt. Visi pinigai ir padovanotas maistas keliaus į Alytuje esančią beglobių gyvūnų asociaciją „Keturkojo viltis“. Nuoširdžiai ačiū visiems.

5 kl. auklėtoja A. Valasevičienė

Kalėdinė mugė Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje

Gruodžio 12-13 dienomis Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo Kalėdinė mugė, kurioje savo produktus pristatė ir įsigyti kvietė ir Šeštokų mokyklos, ir gimnazijos skyriaus merginos. Ačiū joms ir mokytojai B. Jurkonienei.