vasario 2019

„Kompiuterinių piešinių“ konkursas

Šeštokų mokykloje vasario 28 dieną vyko 5–6 klasių „Kompiuterinių piešinių“ konkursas. Konkurse dalyvavo 16 penktos ir 5 šeštos klasės moksleiviai. 5 klasės mokiniai piešimo programa piešė piešinius, 6 klasės mokiniai kūrė animaciją  „LogoMotion“ programa. Konkurso tema „Švenčiame pavasarį“. Į rajoninį „Kompiuterinių piešinių“ konkursą vyksta Ligita Galdikaitė (5 klasė) ir Miglė Mikelionytė (6 klasė). Mokinių piešiniai publikuojami mokyklos svetainėje, skiltyje „Mokinių darbai“.

Jo didenybė žodis

Tarpušventis, t. y. laikotarpis nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios, skirtas Gimtosios kalbos mėnesio renginiams. Pristatome vieną iš iniciatyvų – fotonovelių rinkinį „Jo didenybė žodis“.

Dėmesio! Rinkinys bus nuolat pildomas naujais darbais, todėl kviečiame ne tik susipažinti, pasigėrėti, bet ir savo darbus siųsti adresu aura19vai@yahoo.com.

Malonaus vartymo ir stulbinančių idėjų.

Šiuo metu pirmąjį fotonovelių rinkinį galite atsisiųsti čia.

Antrasis rinkinys yra čia.

Taip pat kuriamas ir trečiasis rinkinys.

Vasario 16-oji darželio grupėje

Smagiai ir prasmingai vasario 16 dieną paminėjo  darželio grupės vaikučiai ir jų auklėtojos. Gražiai papuošė grupę pačių vaikučių kūrybiniais darbeliais. Iš pat ryto piešė bendrą piešinį apie Lietuvą. Gamino vėliavėles, trispalves gėlytes, pynė apyrankes ant rankyčių. O šventę užbaigė dalyvaudami bendrame mokyklos renginyje. Padainavo gražią dainelę, kurią išmokė mokytoja A. Valasevičienė.

Minėjome 101-ąjį valstybės gimtadienį

Penktadienis mokykloje buvo neeilinė diena. Visų pirma, pirmą kartą vyko netradicinė Pilietiškumo diena, bet svarbiausia, šią dieną minėjome 101-ąjį valstybės gimtadienį. Būta įvairių veiklų: pirmiausia visų klasių mokiniams vyko pilietiškumo pamoka, vėliau pradinių klasių mokiniai su muziejininku V. Tumosa pynė tautines apyrankes, o vyresnieji tautiškais motyvais puošė savo kabinetus. Vėliau visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje mokyklos parkelyje „Žiedai Lietuvai“, o sugrįžę į mokyklą – renginyje, skirtame valstybės atkūrimui paminėti. Vaikai nuoširdžias emocijas ir savo darbus skyrė Lietuvai. Netradicinės dienos pabaigoje – videomedžiaga: mažieji stebėjo ir aptarė laidos „Gustavo enciklopedija“ fragmentą, o vyresnieji – istorinį filmą „Ekskursantė“.