gruodžio 2023

„Muzikinė kaukė“ Šeštokuose

Šiandien Šeštokų mokykloje nuskambėjo tradicinė „Muzikinė kaukė“. Žvaigždžių pamatėme įvairiausių ir daug: pasirodymus surengė visų klasių atstovai – nuo jauniausiųjų penktokų iki vyriausiųjų dvyliktokų. Na, o emocijas ir smagumus geriausiai perteikia vaizdai:

Daugiau nuotraukų yra čia.

Išmanieji sveikinimai

Neformalųjį būrelį „Išmanioji klasė“ lankantys mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus išmaniai, pasitelkę programą „Picto selector“. Kūrė „QR-Code“ sveikinimus, kuriais pradžiugino savo artimuosius bei mokyklos bendruomenę.

Kalėdinis renginys gabiems mokiniams “Holly and Joyful Christmas!”

Kasmetinis kalėdinis renginys, skirtas gabiems ir talentingiems mokiniams, šiemet kaip niekada buvo linksmas ir praturtinantis. Dalyvavo jame po tris atstovus iš kiekvienos klasės – nuo 5 iki 10 ir, žinoma, LMGG Šeštokų skyriaus gimnazistai, vadinasi, labai nemažas būrys!

Susirinkę mokiniai prisiminė senąsias Kūčių vakarienės tradicijas, padiskutavome, ką patys darome namuose, o ko jau nebe, pasilyginome su anglakalbėmis tautomis. Na, o tada prasidėjo tikrieji smagumai – komandomis padalinti mokinukai pasklido po mokyklą ir ne tik atlikti jiems duotų užduočių. Rezultatus – videosiužetus ir nuotraukas – komandų kapitonai kėlė į būtent šiam renginiui sukurtą Messenger grupę. O atlikti reikėjo daug įvairiausių dalykų: pasveikinti mokykloje sutiktą žmogų švenčių proga, įamžinti, kas teikia džiaugsmą, nufotografuoti beprotišką nuotrauką, nufilmuoti visos grupės kalėdinį sveikinimą ir t. t. Taip pat mokiniai, atlikdami užduotis, pasimokė burti vieną kitą Kūčių vakaro burtą – liejo vašką, būrė iš obuolio žievelės, tvoros statinių.

Kai visos užduotys buvo atliktos, susirinkę peržiūrėjome vieni kitų darbus, kai ką autoriai ir pakomentuoti turėjo.

Kas laimėjo? Ogi geras laikas kartu ir išsinešta viena kita šventinė idėja.

„O kodėl gi ne“

Taip vadinosi netradicinės prevencijos diskusija, vykusi Lazdijuose. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai su soc. pedagoge Alma Vaišniene. Be galo įdomus, reikalingas ir būtinas renginys – diskusija.

Netradicinė pamoka

Su antros klasės mokiniais ir mokytoja I. Bernatoniene bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka. Mokiniai įdėmiai klausė pasakojimų apie Kazį Binkį, patys skaitė jo kūrinius.

Išvyka į Alytaus kino teatrą

Vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą „Gerumo link“, mokiniai buvo išvykę į Alytaus kino teatrą stebėti filmo „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“. Vėliau su auklėtoja aptarė matytą kino filmą.

Programos vadovė soc. pedagogė A. Vaišnienė

Trečiokai kepė sausainius

Artėjant gražiausiai metų šventei, 3 klasės mokiniai aktyviai įsitraukė į imbierinių sausainių gaminimo ir dekoravimo pamokas. Susipažinę su saugaus darbo taisyklėmis, pamokos tikslais ir uždaviniais, mokiniai minkė tešlą, kočiojo, gamino įvairių formų sausainius, dėjo į kepimo skardą, prižiūrėjo kepimo eigą ir pravėsusius sausainius dekoravo glajumi. Cinamono, gvazdikėlių ir imbiero kvapas pasklido po visas mokyklos erdves. Aptarę gaminimo eigą, mokiniai ragavo sausainius ir džiaugėsi artėjančių šv. Kalėdų dvasia.

Mažyliai „Kalėdų Senelio rezidencijoje“

Kalėdos tai stebuklų metas. O mūsų ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai džiaugėsi stebuklais. Mes buvome nuvykę į „Kalėdų senelio rezidenciją“, kuri yra įsikūrusi Lazdijų r., Žemaitkiemyje. Nuvykus mus pasitiko nykštukė ir jos pagalbininkės, ten šokome, dainavome, žaidėme, taip pat vaikai turėjo galimybę patys pasigaminti kalėdinius žaisliukus. Po visų linksmybių vaišinomės arbata. Vaikams buvo dar didesnis džiaugsmas, kai jie pamatė Kalėdų Senelį ir gavo dovanų. Tariame ačiū už šiltą priėmimą.

Daugiau jaukių akimirkų yra čia.

Duris atvėrė teatro studija

Gruodžio 20 d. mūsų mokykloje duris atvėrė dar dažais kvepianti, spalvinga ir jauki teatro studija. Atidarymo šventėje netrūko žaidimų, staigmenų ir vaikučių šypsenų. Šventę vainikavo teatro mokytojos Erikos Skeberdienės bei 1–4 kl. mokinių suorganizuotas kalėdinis pižamų vakarėlis. Jaukiai įsitaisę šalia nuostabios, šventinės eglutės, vaikai dalijosi smagiomis istorijomis, vaišinosi karštu šokoladiniu gėrimu ir, lukštendami mandarinus, džiaugėsi kiekviena akimirka, praleista kartu.

Daugiau gražių akimirkų rasite čia.