gegužės 2017

Ketvirtokų išleistuvės

Gegužės 30 dieną mokykloje vyko šventė – ketvirtos klasės mokiniams buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Mokyklos direktorė M. Januškevičienė pasveikino mokinius, įteikė pažymėjimus bei padėkas už labai gerą mokymąsi. Pavaduotoja J.Vaičeskienė supažindino mokinius su dalykinės sistemos ypatumais 5 klasėje. Moksleiviai  tėveliams dovanojo šventinį koncertą, o mokytojai tarė nuoširdų ačiū.

Mokslo metų užbaigimo šventė

Pradinių klasių mokiniai užbaigė mokslo metus etnografinėje Prano Dzūko sodyboje. Mokiniai stebėjo spektakliuką ,,Kakės Makės dantukai”. Jie buvo labai laimingi sutikę Kakę Makę ir jos draugus. Po spektaklio vaikai kartu su personažais minė mįsles, žaidė žaidimus, dainavo daineles.

Edukacinė išvyka

Gegužės 26 dieną 1 ir 2 klasių mokiniai vyko į Ožkabalių kaimą, Ekskursijos metu aplankė Jono Basanavičiaus sodybą, Tautinio atgimimo ąžuolyną, dalyvavo edukacinėje programoje ,,Keptuvėj čirška,burnoj tirpsta…”.

Folkloro šventė

Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje vyko vaikų folkloro šventė „Piemenėlių Sekminės“. Dainavo, šoko ir grojo piemenėliai iš viso Lazdijų rajono. Buvo ir svečių iš Aukštaitijos. Mūsų mokyklai atstovavo piemenaitės Austėja Plonytė ir Greta Labenskaitė. Po šventinių pasirodymų gaspadinės kvietė piemenukus ir žiūrovus paskanauti kiaušinienės bei atsivežtinių pyragų.

Vilniaus požemių paslaptys

Mūsų mokykos l.gerai besimokantys ir lankantys pamokas 6-10 klasių mokiniai aplankė Vilnių ir susipažino su Vilniaus požemiais, sužinojo jų praeitį, legendas, daugybę istorijų apie paslaptingas vietas. Supratome, kad požemiai turi mįslingą istoriją. Aplankėme Šv. Onos ir Šv. Bernardinų bažnyčias ir požemius, Gintaro galeriją, Šv. Jono gatvės galeriją ir požemius, Žydų kultūros ir informacijos centro požemius. Grožėjomės nuostabia mūsų sostinės panorama nuo Gedimino pilies kalno. Šią išvyką organizavo mokyklos direktorė M.Januškevičienė.

Dzūkijos piliakalniai

Trečios klasės mokiniai  Alanas, Gytis, Dorianas, Ligita, Vilius   išsiuntė savo meninius darbus į rajoninį piešinių konkursą ,,Dzūkijos piliakalniai.”

Sveikatiados renginys

Gegužės 19 dieną Veisiejų parke vyko Sveikatiados renginys ,,Bendrauk, judėk ir tobulėk”. Mūsų komandoje buvo 10 pradinių klasių mokinių. Sportininkai parsivežė padėką už šaunų dalyvavimą, įgijo daug naujų draugų ir gerų įspūdžių.

Konkurso „Olympis 2017“ pavasaris

Edukacinio konkurso ,,Olympis” organizatoriai dėkoja mūsų mokytojams už konkurso organizavimą, o mokiniams už dalyvavimą. Dėkoja mokytojams kurių mokiniai gavo diplomus konkurse ,,Olympis”: Audriui Kazakevičiui, fizikos  mokytojui, Aurelijai Paciukonienei, lietuvių k. mokytojai, Sandrai Ažukienei, anglų k. mokytojai, Irenai Bernatonienei, 3 klasės mokytojai, Gitai Dvilinskienei, 2 klasės mokytojai, Edvardui Januškevičiui, istorijos mokytojui, Birutei Jurkonienei, geografijos mokytojai, Rimai Petrauskienei, biologijos mokytojai, Linai Šimeliauskienei, 4 klasės mokytojai, Alinai Kancevičienei, matematikos mokytojai.

Sveikiname mokinius, konkurso dalyvius, kurie gavo diplomus: Rugilę Kairaitytę (10 kl.), Patriciją Skugorovaitę (8 kl.), Justą Miliauską (6 kl.), Gabrielę Zalieckaitę (6 kl.), Brigitą Barynaitę (6 kl.), Skaistę Karauskaitę (5 kl.), Justiną Gliaudeniūtę (5 kl.), Saulę Kunigonytę (4 kl.), Radvilę Nedzinskaitę (4 kl.), Martyną Kancevičių (4 kl.), Vilių Bubiną (3 kl.), Nojų Pečiukonį (3 kl.), Dorianą Murauską (3 kl.), Viktoriją Bubinaitę (2 kl.), Miglę Klimavičiūtę (2 kl.) Karoliną Juodeškaitę (2 kl.), Jokūbą Ažuką (2 kl.), Beatričę Kancevičiūtę (2 kl.), Austėją Pranckevičiūtę (2 kl.).

Iš jų 5 mokiniai gavo medalius: Beatričė Kancevičiūtė – 2 medalius, Jokūbas Ažukas – 1 medalis, Viktorija Bubinaitė – 1 medalis, Radvilė Nedzinskaitė  – 1 medalis, Rugilė Kairaitytė – 1 medalis.

Kviečiame mokinius dalyvauti rudens sesijoje 2017 m. lapkričio mėnesį.

Europos egzaminas

Mokykloje įvyko Europos egzaminas. jį organizavo istorijos mokytojas metodininkas E.Januškevičius. Egzamine dalyvavo 8-10 kl. ir 3ge klasių -18 mokinių.Nugalėtoja tapo Vasarė Tamašauskaitė, 9 kl. mokinė. Ji surinko 18 taškų iš 20 galimų. Pateko į II etapą. Taip pat gerai sekėsi atlikti užduotis: Karolinai Šuminskaitei (9 kl.), Viktorijai Baudytei (3ge), Andrijai Remeikytei (3ge), Gretai Labenskaitei (10 kl.). Sveikiname ir džiaugiamės visais dalyviais, kurie laikė Europos egzaminą.

Mažasis diktantas

4 klasės mokinė Radvilė Nedzinskaitė dalyvavo Nacionaliniame mokinių raštingumo konkurse ,,Mažasis diktantas” Vilniuje. Gavo padėką už dalyvavimą konkurse.