8 kovo, 2023Daily Archives

Dailės olimpiados pasiekimai

Sveikinimai nuostabioms, kūrybiškoms merginoms ir Kovo 8-osios proga, ir puikiai pasirodžius Lietuvos mokinių dailės olimpiados ENI BENI DIKI DAKI – AŠ EINU IEŠKOTI 2023 m. rajoniniame ture.

Ačiū už puikų debiutą ir įsimintiną darbo idėją Karolinai Juodeškaitei, kuri atstovavo Lazdijų meno mokyklos Šeštokų dailės skyriui. Smagu, kad net dvi mokinės, taip pat debiutantės, Gabija Bubnytė ir Ligita Galdikaitė, atstovavo Šeštokų mokyklai. Ligita parsivežė III vietą. Ir dar ne viskas. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų skyriaus mokinė Gabrielė Zalieckaitė (4gd kl.) užėmė II vietą su kūrybiniu darbu „Asmenybių žaidimas“. Ačiū mokinei, kuri visuomet mąsto giliai, ieško prasmės ir neužsimerkia prieš opias gyvenimo problemas. Jos kūryba kalba brandžia meno kalba ir atvirai apie viską. Dėkoju už atsakingą, prasmingą, originalų kūrybinį darbą.

Dailės mokytoja Jolita

„Temidės“ dalyviai

Mūsų mokyklos mokiniai 2023 m. kovo 7 d. dalyvavo „Temidės“ konkurse Lazdijuose.