10 kovo, 2023Daily Archives

Tarptautinė „Kings“ matematikos olimpiada

Sveikiname 8 kl. mokinę Beatričę Kancevičiūtę, tarptautiniame „Kings“ matematikos olimpiados finale pasiekusią PIRMĄJĮ žinių lygmenį savo amžiaus grupėje, ir Tėją Sasnauskaitę, 5 klasės mokinę, pasiekusią ANTRĄJĮ žinių lygmenį.

Kovo 11-ąją ikimokyklinukai paminėjo Šeštokų kultūros namuose

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ikimokyklinės grupės vaikučiai paminėjo Šeštokų kultūros namuose. Ten vyko piešinių paroda „Nepriklausomybė mano akimis“. Vaikučiai pristatė kruopščiai pieštus savo piešinukus, deklamavo eilėraščius.

Raiškiojo skaitymo konkursas

2023 m. kovo 9 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių  ugdytiniai Goda Juodeškaitė ir Adas Steponavičius bei 4 klasės mokinė Liucija Ažukaitė dalyvavo tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurse „Deklamuoju gimtajam kraštui“. Sveikiname Adą Steponavičių, laimėjusį III vietą priešmokyklinio amžiaus grupės vaikų grupėje.