gegužės 2019

Pirmasis Šeštokų mokyklos bendruomenės kroso bėgimas

Gegužės 30 dieną vyko Šeštokų mokyklos bendruomenės kroso bėgimas. Moksleiviai buvo suskirstyti pagal amžių ir lytį į grupes. Jauniausieji – priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai, pirmokai, antrokai ir trečiokai berniukai ir mergaitės – varžėsi 300 metrų bėgimo rungtyje. 4, 5, 6 klasių berniukai ir mergaitės lenktyniavo 500 m bėgime, o vyriausieji – 7, 8, 9,10 klasių vaikinai ir merginos – varžėsi 1000 m ir 500 m bėgimuose. Iš viso Šeštokų mokyklos bendruomenės kroso bėgime dalyvavo 66 mokiniai. Bėgimo trasos buvo sužymėtos tam skirtais ženklais mokyklos parke, sode, stadione. Kaip ir kiekvienas olimpinis bėgimas, taip ir šis baigiamas paskutinį ratą apibėgant mokyklos stadione ir finišuojant prie pat mokyklos.

Jauniausių berniukų amžiaus grupėje pirmas atbėgo Faustas Mitrikevičius, antras finišavo  Deivis Draskinis ir trečias – Mantas Skroblas.

Jauniausių mergaičių amžiaus grupėje nepavejama buvo Eurika Račiukaitytė, antra atbėgo Kamilija Kunsevičiūtė, trečia – Samanta Kunsevičiūtė.

1, 2, 3 klasių berniukų amžiaus grupėje greičiausias – trečiokas Atman Gumarov, antras finišavo taip pat trečiokas Tadas Raginskas, trečias – pirmokas Vilius Burakovas.

1, 2, 3 klasių mergaičių amžiaus grupėje nepavejama buvo antrokė Akvilė Sapronaitytė, antra – taip pat antrokė Miglė Pečiukonytė ir trečia – antrokė Emilija Kazakevičiūtė.

Tarp 4, 5, 6 klasių mergaičių greičiausiai distanciją įveikė penktokė Ligita Jonavičiūtė, antra liko šeštokė Karolina Varnagirytė, o trečią vietą užėmė taip pat šeštokė Miglė Mikelionytė.

Tarp 4, 5, 6 klasių berniukų greičiausiai 500 m nubėgo penktokas Gytis Pakruopis, antras liko taip pat penktokas Dorianas Murauskas, trečias – Gyčio ir Doriano bendraklasis Edvinas Kairys.

Vyriausių merginų amžiaus grupėje nepralenkiama buvo dešimtokė Agnė Malažinskaitė, antra taip pat dešimtokė Vaida Valasevičiūtė, trečia irgi dešimtokė – Austėja Narkevičiūtė.

Vyresnių vaikinų amžiaus grupėje niekam vilčių nepaliko dešimtokas Kajus Armalis, antras finišavo taip pat dešimtokas Martynas Malažinskas, trečias – devintokas Martynas Medziukas.

Šeštokų mokyklos bendruomenės kroso bėgimo prizininkai apdovanoti medaliais. Apdovanojimus įteikė Šeštokų mokyklos direktorė Alma Burbaitė ir Šeštokų mokyklos direktorės pavaduotoja Jurgita Vaičeskienė.

Už apdovanojimus norime padėkoti LTOK  (projektas „Olimpinė karta“). Labai Jums ačiū už paramą.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius

 

Šeštokiečiai tradicijų saugotojai – Piemenėlių Sekminėse

Lengvosios atletikos keturkovės varžybų prizininkai

Gegužės 28 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose varžėsi po keturias berniukų ir mergaičių komandas iš Krosnos, Šeštokų, A. Kirsnos ir Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklų.

Šeštokų mokyklos berniukų komanda dalyvavo kamuoliuko metimo, 60 m bėgimo, šuolio į tolį įsibėgėjus, 800 m bėgimo rungtyse ir Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose iškovojo trečią vietą. Sveikiname Karolį, Justiną, Luką ir Mangirdą.

Karolis Vilkevičius puikiai pasirodė asmeninėje įskaitoje ir tapo Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybų absoliučioje įskaitoje vicečempionu (sidabro medalis).

Noriu pasidžiaugti savo mokinių pasiekimais. Ačiū už Šeštokų mokyklos garsinimą Lazdijų rajone.

Kūno kultūros mokytojas V. Jasevičius

Netradicinė integruota kūno kultūros ir dailės pamoka „Piešiame ir žaidžiame futbolą kitaip“

Gegužė 23 dieną Šeštokų mokyklos lauko krepšinio aikštelėje vyko netradicinė integruota kūno kultūros pamoka 1–2 klasių mokiniams „Piešiame ir žaidžiame futbolą kitaip“, kurią organizavo Šeštokų mokyklos kūno kultūros mokytojas Vaidas Jasevičius ir dailės mokytoja Inga Kūlokienė.

Mokiniai buvo suskirstyti į komandas, kuriose atliko įdomias netradicines dailės ir futbolo užduotis: piešė ir dekoravo futbolo kamuolius, atliko specialią futbolininkų mankštą, mušė baudinius ir žaidė futbolą kitaip.

Norime padėkoti 1–2 kasių mokinių mokytojai Irenai Bernatonienei, kuri kartu su vaikučiais puikiai pasiruošė šiai netradicinei pamokai: kiekvienas mokinys nupiešė  pamokai skirtą piešinį futbolo tematika.

Oras buvo puikius, vaikų nuotaikos šaunios, pamoka paėjo akimirksniu. Iš mokinių ir mokytojos atsiliepimų galima teigti, kad netradicinės pamokos, netradiciniai metodai, netradicinė vieta tikrai patinka šiuolaikiniams mokiniams.

Kūno kultūros mokytojas Vaidas Jasevičius

 

Skyriaus gimnazistai rinkosi į paskutinę pamoką

Gegužės 23-oji – paskutinė Šeštokų mokykloje besimokiusių Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos gimnazistų, 4ge kl. mokinių, paskutinė diena mokykloje. Nuaidėjo paskutinis skambutis, praėjo paskutinė pamoka – liko finišo tiesioji – brandos egzaminai. Dvyliktokus iš mokyklos išlydėti susirinko daug žmonių: tėvai, artimieji, draugai, mokyklos bendruomenė. Daugybės linkėjimų abiturientai sulaukė iš pirmųjų mokytojų, auklėtojų, mokyklos direktorės, mūsų parapijos klebono, o kiek širdin kritusių žodžių dar pasakyta asmeniškai…

Išbandyta lauko klasė

Atšilus orams reikia kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Taip ir daro Šeštokų mokyklos 3 klasės mokiniai. Naujai įrengtoje lauko klasėje jie atliko matematikos kartojimo užduotis, o pasaulio pažinimo pamokose stebėjo įvairius vabzdžius bei augalus.

3 kl. mokytoja L. Kunigonienė

Jaunieji tyrėjai

1–4 klasių mokiniai atliko bandymus su priemonėmis, skirtomis pasaulio pažinimo dalykui mokyti. Tyrinėjimui naudojo lupas, mikroskopus, optikos rinkinius, magnetus ir metalinių plokštelių rinkinius. Pradinukai domėjosi viskuo, be to, noriai eksperimentavo, diskutavo, išsiaiškino, atrado ir pažino daug dalykų. Įdomu buvo pažinti vabzdžio kūno dalis, stebėti savo odą, magneto galią ir savybes.

 Pradinių klasių mokytojos

Šeštokai iš aukštai

Šiltą ir saulėtą gegužės 20 d. darželinukai ir jų auklėtojos suruošė išvyką į Šeštokų geležinkelio stotį. Susipažino su Šeštokų geležinkelio stotimi. Pabuvojo laukiamojoje salėje. Aplankė naujai pastatytą perėją  per geležinkelio bėgius. Vaikučiams patiko stebėti Šeštokų miestelį iš aukštai.

Pradinukų sportinės varžybos

Mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių draugiškos estafetės, varžybos, kuriose laimėjo draugystė. 

Pradinių klasių mokytojos

Šeštokiečiai rajoniniame „English Just For Fun“ rytmetyje

Jau vienuolikti metai iš eilės visi, neabejingi anglų kalbai, renkasi pavasariniame anglų k. renginyje „English Just For Fun“.

Šiemet mūsų mokyklos mokiniai savo pasirodymu metė iššūkį kitiems dalyviams ir pakvietė sudalyvauti „Late Night Show“ (liet. „Vakaro šou“). Vakaro vedėjai Laura ir Gytis parengė suktus klausimus dalyviams bei pakvietė pasaulinio lygio įžymybes. Nuotaikingieji penktokai (Dorianas Murauskas, Gytis Pakruopis, Alanas Mitrikevičius) atliko populiariąją „Gangnam Style“, o devintokė Neringa Govoruchinaitė įsikūnijo į garsiąją Merilyn Monroe. Na, o Gabija Burakovaitė pademonstravo savo aerobikos gebėjimus. Vienuoliktos klasės mokinės Germantė Žmuidinaitė, Aistė Stankevičiūtė ir Vestina Krušinskaitė šoko pagal legendinę „Spice Girls“ grupės dainą „Wannabe“.

Ačiū pasirodymo vedėjams Gyčiui Gliaudeniui ir Laurai Galdikaitei už drąsą ir atsakingumą,  Patricijai Skugorovaitei ir Justinui Miliauskui – už komandinį darbą, o visiems dalyvavusiems – už puikią nuotaiką.

Anglų k. mokytoja Sandra Ažukienė