spalio 2015

Išvyka į įmones

2015-10-19 Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 9 klasės mokiniai buvo išvykoje susipažinti su Lazdijų miesto įmonėmis.
Mokiniai lankėsi Alytaus teritorinės darbo biržos Lazdijų skyriuje. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su darbo biržos ir jaunimo centro darbu. Supažindinami kaip tikslingai pasirinkti profesiją, kur ieškoti informacijos ir kokių specialistų reikia Lazdijų rajone. 9 klasės mokiniai žaidė žaidimus „Profesijos labirintai“.
Mokiniai lankėsi Jurkevičiaus įmonėje „Lazdijų duona“. Turėjo galimybę susipažinti su duonos, bandelių ir kitų produktų gaminimo technologijomis. Taip pat buvo galimybė paskanauti „Lazdijų duonos“ įvairiais skanėstais.

Maisto diena

Mokykloje paminėta pasaulinė Maisto dieną. Priešmokyklinės gr., pradinių ir aukštesniųjų klasių mokiniai dalyvavo sveikų patiekalų pristatyme. Sveiko patiekalo kriterijai: pagaminta iš daržovių, vaisių arba mažai apdorotų grūdinių produktų. Klasės, pagaminusios sveiko patiekalo kriterijus atitinkančius patiekalus, buvo apdovanotos. 

Konstitucijos egzamino antrasis etapas

2015-10-13d. 9.00 val. prasidėjo 2015 m. Konstitucijos egzamino antrasis etapas. II etape dalyvavo Agnė Bernatonytė, 4ge klasės mokinė. Renginio koordinatorius istorijos mokytojas E. Januškevičius.

Pasaulinė gyvūnų globos diena

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Antros klasės mokiniai  drauge minėdami šią dieną pasakojo apie savo mylimus gyvūnus, piešė jų portretus. Daugelį darbų mokiniai išsiuntė į piešinių parodą „Gyvūnas – žmogaus draugas“, kurią organizavo UAB „Mars Lietuva“ .
Už dalyvavimą konkurse moksleiviai apdovanoti UAB „Mars Lietuva“generalinės direktorės Aušros Žemaitienės  Padėkos raštu.

Tarptautinės mokytojų dienos paminėjimas

Mokykloje paminėta Tarptautinė mokytojų diena…

Continue reading »