spalio 2014

Respublikinis eilėraščio kūrybos konkursas

          Nuo 2014 m. spalio 1 d. iki 2014 m. spalio 27 d. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, Klaipėdos „Vitės“ pagrindinė mokykla ir Akmenės rajono Akmenės gimnazija organizavo respublikinį eilėraščio konkursą „Rudeniui“ virtualioje erdvėje (socialiniame tinkle „Facebook“). Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 4 – 10 klasių mokiniai: Indrė Nevidomskytė, Lukas Akstinas, Justas Bendžius, Augustė Senkutė, Greta Bendžiūtė, Kęstutis Vaičackas.

          „Mielas dėde Rudenėli!“ – tai žodžiai, kuriais mokiniai pradėjo savo kūrybos eiles, skirtas spalvotam ir vėjuotam rudeniui. Mokiniai ne tik kūrė, bet ir puikiai iliustravo savo eilėraščius. Daugiau kaip 100 gražiausių, originaliausių darbų sugulė į knygutę „Rudeniui“. Į šią knygutę pateko Gretos Bendžiūtės ir Kęstučio Vaičacko eilėraščiai. Konkursui padėjo pasiruošti spec.pedagogė-logopedė Skaistė Šerkšnienė.

 Elektroninė knygutė: http://www.calameo.com/read/00308257559c3b239a9e9

Eilėraščiai:https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.509813609155305&

Mokyklos prezidento rinkimai

Šeštokų mokykloje vyko mokyklos prezidento ir tuo pačiu rinkiko į respublikos moksleivių parlamentą rinkimai. Kandidatūras išsikėlė 9-os kl. mokinė Melanija Meilutė ir 10 kl. mokinys Karolis Valčeckas. Rinkimų teisę turėjo 5-12 kl. mokiniai, viso 118. Rinkimuose dalyvavo 88 mokiniai. Mokyklos prezidentu išrinktas K.Valčeckas, už kurį balsavo 50 rinkėjų.

Išvyka į Metelių regioninį parką

   Įgyvendinant Integruotą technologijų programą 2014-10-21 Šeštokų mokyklos 9 kl. mokiniai vyko į Metelių regioninį parką, kuriame parko reindžeris A. Pečkys mokinius supažindino su darbuotojais (jų profesijomis), kurie dirba parke: finansininko, ekologo, kraštotvarkininko, lankytojų centro administratoriaus, kultūrologo, reindžerio. Mokiniai susipažino, kokio reikia išsilavinimo, kokių asmeninių savybių, norint dirbti šiuos darbus.

       Lankytojų centro administratorė E. Amšiejienė supažindino mokinius su Metelių regioninio parko lankytojų centro ekspozicija, vyko su mokiniais į pažintinę ekskursiją aplink Dusios ežerą.

    

 

Technologijų mokytoja, ugdymo karjerai koordinatorė A. Burbaitė

Maisto diena

Paminėta pasaulinė Maisto dieną Priešmokyklinės gr., pradinių ir aukštesniųjų klasių mokiniai dalyvavo sveikų patiekalų pristatyme-degustacijoje. Sveiko patiekalo kriterijai: pagaminta iš daržovių, vaisių arba mažai apdorotų grūdinių produktų. Klasės, pagamino įvairių sveiko patiekalo kriterijus atitinkančių patiekalų. Vyko patiekalų degustacija.

 

Ugniagesių diena

Mokykloje įvyko susitikimas – pratybos su Lazdijų priešgaisrinės tarnybos specialistais.

Rudens šventė

Šeštokų seniūnijos bendruomenės N. Kirsnos laisvalaikio salėje susirinko į tradicinį seniūnijos renginį- rudens šventę. Šventėje dalyvavo ir Šeštokų mokyklos bendruomenė, paruošusi išskirtinį, rudens spalvomis tviskantį ir gėrybėmis nukrautą stalą. Daugiau apie renginį –  http://lt.lazdijuzvaigzde.lt/content/view/3274/303/  

Mokytojų diena

Mokykloje minėjome Tarptautinę mokytojų dieną. Šventę organizavo dvyliktos klasės mokiniai. Šventės metu skambėjo dainos, žodžiai skirti mokytojams. Kiekvienos klasės atstovai sveikino visus mokytojus ir savo auklėtojus.