gruodžio 2021

Dovanų ir jautrių žodžių metas

Kalėdų Senelis aplankė Šeštokų mokyklos vaikiukus! Gaila, kad negalėjo užeiti vidun, bet nei vienas geras vaikas neliko be dovanų. O juk mūsų mokykloje mokosi tik šaunuoliai!

Padėkos ir prizai už dalyvavimą respublikiniame konkurse parodoje „Žiemos puokštė-KMAIK 2021“

Projektų pristatymo pamoka

10 klasės mokiniai anglų k. pamokų metu pristatė parengtus projektinius darbus „Skirtingi laikmečiai: mada, muzika, kinas, istoriniai įvykiai, technologijos“. Mokiniai pagal iš anksto pasirinktą laikotarpį rinko medžiagą įvairiomis jiems aktualiomis temomis. Rengė pristatymą PowerPoint, canva.com, Prezi programomis. Pristatymo metu atsakė į publikos klausimus, palygino, kokios mados ir kitos tendencijos būdingos šiomis dienomis.

Kalėdinė popietė „Get ready for Christmas“

Gruodžio 20 d. vyko anglų k. popietė, skirta gabiems ir talentingiems mokyklos mokiniams. Renginio metu mokiniai dirbdami komandose atliko įvairias kalėdines užduotis: kūrė eilėraščius, atliko muzikinę užduotį, varžėsi atsakinėdami į įvairius viktorinos klausimus. Mokiniai suko klausimų ratą apie besibaigiančius 2021 metus, samprotavo ir prisiminė, kuo jie buvo ypatingi.

4×4 futboliuko turnyras Šeštokų mokykloje

Spalio 18 dieną Šeštokų mokykloje vyko 4×4 futboliuko turnyras, kuriame dalyvavo penkios komandos. Būtina sąlyga – kiekvienoje komandoje futbolą turėjo žaisti bent po vieną merginą.

Vyko labai atkakli, įtempta kova, komandos kovėsi dėl kiekvieno aukštelės centimetro, dėl kiekvieno kamuolio.

Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Ligita ir GIG“ (Ligita G., Gytis, Ignas ir Gerda), antrą vietą iškovojo komanda „LTeam“ (Rokas, Ligita J., Žymantė ir Ema), trečia vieta turnyre atiteko komandai „Edas ir hebra“ (Edvinas, Toma, Karina ir Edgaras).

4×4 futboliuko turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektui „Olimpinė karta“.

Taip pat buvo išrinktas geriausias turnyro žaidėjas ir žaidėja, kuriais tapo Gytis Pakruopis ir Monika Montvilaitė. Jiems įteikti atminimo suvenyrai. Dar kartą ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui.

Taip pat noriu padėkoti Emiliui B. už pagalbą teisėjaujant turnyre.

Smagu ir vėl girdėti vaikų klegesį, matyti juos laimingus, besivaržančius futbolo aikštelėje, jausti puikias emocijas per varžybas ir joms pasibaigus.

Geras kartu praleistas laikas vykdant neformaliojo švietimo veiklas.

Atsargiai – pirotechnika!

Draudžiama naudoti pirotechniką:

• prie mokyklų, vaikų darželių, gydymo įstaigų, šarvojimo patalpų, bažnyčių arčiau kaip 30 metrų;
  • nuo 22 val. iki 8 val. (išskyrus švenčių dienas, masinius renginius, kuriems išduotas leidimas);
  • ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo / saugojimo laikui;
  • mechaniškai pažeistas, deformuotas;
  • apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų.

Amžius, nuo kurio galima įsigyti pirotechnikos priemonę: 1 kategorija – ne jaunesni kaip 14 metų, 2 kategorija – ne jaunesni kaip 16 metų, 3 kategorija – ne jaunesni kaip 18 metų.

Informaciją, kuriai kategorijai priklauso pirotechnikos gaminys, rasite ant etiketės. Prieš naudodami pirotechnikos užtaisą, perskaitykite instrukciją ir įspėjimus ant pakuotės. Civilinių pirotechnikos priemonių įsigijimo, naudojimo tvarkos pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 14 iki 30 eurų.

Septintokai rišo šiaudinius žaisliukus

Adventas yra rimties ir susikaupimo laikas. Tai laikas, skirtas pasiruošti Kūdikėlio Jėzaus gimimui.

Štai ir septintokai dalį pirmadienio paskyrė ruošimuisi. Dirbo, plušo, rišo, karpė šiaudus ir gamino eglutei papuošimus. Berišdami sužinojo apie senovės lietuvių tradicijas puošti eglutę šiaudiniais žaisliukais, dainuoti advento dainas ir kartu mokėsi kantrybės, rimties, atidos šalia esančiam.

Ačiū mokytojai Linai Žaliauskienei už pamokymus, padrąsinimus, už senųjų amatų puoselėjimą.

Mokykloje jau tvyro kalėdinė nuotaika…

…prie kurios kūrimo prisidėjo visa bendruomenė. Tiek vidaus, tiek išorės erdvės kvepia Kalėdomis. Kviečiame pasidžiaugti kartu su mumis: juk šis laukimo laikotarpis ir skirtas tam, kad dalintumėmės džiaugsmu ir geromis emocijomis!