sausio 2016

Įvyko „Bebro“ konkurso II etapas

Prieš keletą metų pradėtas rengti „Bebro“ konkurso II etapas. Šiais metais „Bebro“ II (finalinis) etapas vyko sausio 31 d. 8-iose aukštosiose Lietuvos mokyklose. Į Alytaus kolegiją buvo pakviesta daugiau kaip 80 Dzūkijos ir Suvalkijos krašto mokinių, geriausiai pasirodžiusių I konkurso etape.  II etape dalyvavo ir mūsų mokyklos 9 klasės mokinė Greta Labenskaitė.

Po atidarymo pirmieji užduotis pradėjo spręsti Jauniai (9–10 klasių mokiniai). Vyresniesiems tuo metu buvo pristatoma Alytaus jaunųjų informatikų akademijos veikla. Uždarymo metu buvo paskelbta po 3 visos Lietuvos laimėtojus ir po 2 laimėtojus kiekviename regione kiekvienoje amžiaus grupėje. Renginį vainikavo lazerių šou.

Netradicinės IT pamokos

Mokykloje  organizacijos Solid Education  ir  Microsoft Lietuva bei KTU atstovai organizavo netradicines pamokas moksleiviams. Susitikimo tema ,,Aukštosios technologijos ateityje ir dabartyje, karjeros galimybes informacinėse technologijose, žaidimų programavimas C#.NET kalba”. Mokiniai susipažino su aukštosiomis technologijomis ir karjeros galimybėmis IT srityje, taip pat dalyvavo praktinėje IT pamokoje ,,Žaidimų kūrimas naujausia programavimo C#.NET kalba“.

Vaikų ir moksleivių piešinių konkursą „APŠERKŠNIJĘ MŪSŲ ŽIEMOS

Menų studija „Linksmos spalvos“ ir Vilniaus MSCB vaikų biblioteka ,,Saulutė  paskelbė trečiąjį vaikų ir moksleivių piešinių konkursą  „APŠERKŠNIJĘ MŪSŲ ŽIEMOS“. Įšį konkursą buvo išsiųsti antros klasės mokinių darbai.

PIRMA VIETA – GABIJA BURAKOVAITĖ, 8 m. „Žiema atėjo“, mokytoja Irena Bernatonienė, Lazdijų raj. Šeštokų mokykla.

Piešinių parodą galima aplankyti iki kovo 7 d., VCUP laiptinėje, 1 – 5 aukšte.

Laisvės gynėjų dieną

2016-01-13 minėjome Laisvės gynėjų dieną. Akciją ,,Atmintis gyva, nes liudija” pradėjome 8.00 val., dešimčiai minučių kabinetų ir mokyklos koridorių languose uždegėme vienybės ir atminimo žvakutes, bendruomenės narių atlapuose pražydo Neužmirštuolės, skirtos Sausio 13-ajai atminti. Pirmosios pamokos metu visi prisiminė Laisvės gynėjus, kuo svarbi mums laisvė ir kodėl.

Taip pat mūsų bendruomenės iniciatyvūs mokiniai ir mokytojai dalyvavo Lazdijų šv. Onos bažnyčioje mišiose ir minėjime, uždegė žvakutes prie paminklo Nepriklausomybės aikštėje.

Paskelbti konkurso „Žiemos fantazija 2015“ nugalėtojai

NKKM kompiuterių mokykla rengė konkursą „Žiemos fantazija“ Lietuvos moksleiviams, besidomintiems informacinėmis technologijomis, dizainu. Mokiniai kūrė kalėdinius virtualius atvirukus. Šiais metais komisijai teko vertinti 4091 darbą. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat pateikė darbus konkursui: Andrius Valasevičius (7 kl.) – „Beždžionėlės džiaugsmas“, Austėja Narkevičiūtė (7 kl.) – „Stebuklinga naktis“, Greta Labenskaitė (9 kl.) – „Briedžiuko linksmybės“, Viktorija Kučinskaitė (9 kl.) – „Žiema“, Agnė Bernatonytė (4ge kl.) – „Fantazijos miške“, Eglė Juodeškaitė (4ge kl.) – „Kalėdos ant stogo“. Visi darbai  yra publikuojami interneto svetainėje http://kaledos.nkkm.lt.

Paskelbti konkurso nugalėtojai: http://www.nkkm.lt/21-ziemos-fantazija-2014.html

Džiaugiamės, kad tarp nugalėtojų yra ir dvi mūsų  mokyklos mokinės. Sveikiname Agnę Bernatonytę ir Viktoriją Kučinskaitę, tapusias tarptautinio kalėdinių ir naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija 2015“ nugalėtojomis.

Dėkojame dalyvavusiems  ir linkime  kūrybinės sėkmės!

Olimpiados mokykloje

2015m. lapkričio-gruodžio mėnesiais mokykloje vyko informacinių technologijų, lietuvių k. ir literatūros, chemijos ir biologijos olimpiados, bei anglų k. 9-10 kl., epistolinio rašinio ir jaunųjų filologų konkursų mokykliniai turai. Rajoniniame informacinių technologijų olimpiados ture Šeštokų mokyklą jau atstovavo Tamašauskaitė V.-8kl., Marcinkevičiūtė R.-7kl. ir Kairaitytė R.-9 kl., o lietuvių k. ir literatūros rajoniniame ture mokyklą atstovaus R. Kairaitytė-9kl., A.Vilčinskaitė-10kl. ir V. Baudytė -10 kl., chemijos – A. Pakruopytė-10 kl., R. Kairaitytė -9 kl., biologijos – R. Kairaitytė- 9kl. Į rajoninį epistolinio rašinio konkurso turą siunčiami K. Šuminskaitės – 8kl. ir R. Kairaitytės – 9 kl. darbai, į jaunųjų filologų konkurso II etapą pateko R. Kairaitytė – 9kl.