19 kovo, 2023Daily Archives

Lazdijų rajono jaunųjų šaulių šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys 2023“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijoje vyko Lazdijų rajono jaunųjų šaulių šaudymo iš pneumatinių šautuvų varžybos „Jaunasis šaulys 2023“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuriose dalyvavo ir Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai.

Ne tik dalyvavo, bet ir puikiai pasirodė: iškovotos dvi pirmos ir dvi antros vietos komandinėje  užskaitoje.

Šaudymo iš pneumatinio ginklo su atviru taikikliu nugalėtojais tapo Gytis Pakruopis ir Miglė Mikelionytė, jie apdovanoti pirmos vietos diplomais ir auksiniais medaliais.

Šaudymo iš pneumatinio ginklo su optiniu taikikliu vicečempionais tapo Andrius Juodeška ir Ema Račiukaitytė ir buvo apdovanoti antros vietos diplomais ir sidabro medaliais.

Už apdovanojimus labai AČIŪ tariam Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus 1-ajai šaulių rinktinei.

Be užskaitinių šaudymo veiklų, Lazdijų rajono jaunieji šauliai turėjo galimybę sudalyvauti įvairiose šauliškose veiklose: granatų mėtyme į taikinį, šaudyme iš lanko, šaudyme iš pneumatinio pistoleto, smiginio strėlyčių mėtyme, rikiuotės pratybose, persikėlime per upę su rąstu, atstumo įveikime naudojantis dėžėmis.

Noriu pasidžiaugti puikia bendryste ir pilietišku jaunuolių ugdymu su kolegoms A. Goberiu, E. Turčinavičiumi, K. Pilecku, A. Bagdoniene.

Taip pat didžiuojuosi aktyvia savo Šeštokų mokyklos jaunųjų šaulių grupe: Emiliu, Viliumi, Gyčiu P., Andriumi, Luku, Gustu, Nojumi, Migle, Toma, Ema, Karina. Jūs geriausi!