sausio 2019

Pasaulinė sniego diena Šeštokų mokykloje

Sausio 22 dieną Šeštokų mokyklos lauko sporto aikštyne vyko 1–5 klasių mokinių rogučių lenktynės, skirtos Pasaulinei sniego dienai paminėti. Mokiniai burtų tvarka buvo suskirstyti poromis į komandas ir kuo greičiau turėjo įveikti pažymėtą trasą rogutėmis.

Iš 11 porų buvo išrinktos trys greičiausios, kurios apdovanotos specialiais medaliais. Trečią vietą rogučių lenktynėse Pasaulinei sniego dienai paminėti ir bronzos medalius iškovojo Gusto Zdančiuko ir Tado Raginsko pora. Antros lenktynėse liko ir pasipuošė sidabro medaliais Austėja Bradūnaitė ir Akvilė Sapronaitytė. Rogučių lenktynių, skirtų Pasaulinei sniego dienai paminėti, nugalėtojomis tapo Betričė Kancevičiūtė ir Austėja Pranskevičiūtė. Visiems dalyviams įteikti specialūs Pasaulinės sniego dienos dalyvio diplomai.

Kūno kultūros mokytojas V. Jasevičius

Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyras „Sugrįžom“

Sausio 19 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje pirmą kartą vyko mokyklą baigusių moksleivių 3×3 krepšinio turnyras „Sugrįžom“, kurio globėju tapo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Turnyre panoro dalyvauti 15 mokyklą baigusių moksleivių. Dalyviai burtų tvarka buvo suskirstyti į šešias komandas: „Neišsimiegoję“, „Marimar“, „600“, „Ataka“ ir „Vytautas“.

Po labai atkaklios kovos paaiškėjo komandų pozicija turnyrinėje lentelėje, pagal kurią komandos žaidė pusfinalius. Pirmajame pusfinalyje susitiko „Neišsimiegoję“ ir „Marimar“, antrajame – „600“ ir „Vytautas“. Pirmojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro nugalėtoja tapo komanda „Neišsimiegoję“, antra vieta atiteko komandai „Vytautas“. Trečią vietą turnyre iškovojo komanda „Marimar“. Ketvirtą ir penktą vietas pasidalijo komandos „600“ ir „Ataka“.

Pertraukėlių tarp varžybų metu vyko baudų bei tritaškių metimo konkursai. Pirmojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro „Sugrįžom“ baudų konkurso nugalėtoju tapo D. Armalis, tritaškių metimo konkurse triumfavo Daivaras Dadurka.

Apdovanojimo ceremonija prasidėjo Lazdijų rajono savivaldybės mero A. Margelio sveikinimo kalba. Jis pasidžiaugė gausiu jaunimo būriu, prisiminė laikus, kai dalyvaudavo įvairiose varžybose, taip pat pasveikino šio krepšinio turnyro sumanytoją bei organizatorių Šeštokų mokyklos kūno kultūros mokytoją metodininką Vaidą Jasevičių, padėkojo ir  atminimo dovaną įteikė D. Armaliui už pagalbą mokytojui suburiant Šeštokų jaunimą į pirmąjį mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyrą „Sugrįžom“. Lazdijų r. savivaldybės meras palinkėjo, kad šis turnyras Šeštokų mokykloje taptų tradiciniu ir mokyklą baigę mokiniai į mokyklą susirinktų pasivaržyti krepšinio aikštelėje kasmet.

Komandos prizininkės apdovanotos medaliais ir diplomais, komanda nugalėtoja puikavosi turnyro taure. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas čempionų komandos žaidėjas Aurimas Botyrius, kuris apdovanotas specialiu prizu – atminimo statulėle. Baudų ir tritaškių konkurso nugalėtojams įteiktos atminimo statulėlės. Visi turnyro dalyviai apdovanoti dalyvio diplomais.

Dėkojame turnyro rėmėjui ir globėjui Lazdijų rajono savivaldybės merui A. Margeliui už paramą organizuojant Šeštokų mokyklą baigusių moksleivių 3×3 krepšinio turnyrą „Sugrįžom“.

Kūno kultūros  mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius

Pasiekimas rajoninėje chemijos olimpiadoje

Sausio 11 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis turas. Olimpiadoje dalyvavo 10 kl. mokinys Gytis Gliaudenius. Jis 10 klasių mokinių tarpe užėmė II vietą. Sveikiname Gytį!

Chemijos mokytoja T. Radzevičienė

Atminimo žvakelės languose

Šiemet, kaip ir kasmet, mokykloje minėjome 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Visi prisisegėme simbolinį neužmirštuolės žiedą, degėme žvakeles ant kiekvieno lango palangės, apžvelgėme stendą, skirtą šiems įvykiams paminėti, įvertinome ir mokinių piešinius. Taip pat dar kartą prisiminėme istoriją ir grįžome prie kasdieninių darbų, tikėtina, geresni, labiau susikaupę, pasiryžę dirbti ir tobulėti ne vien dėl savęs, bet ir dėl savo šalies.

Įteikti apdovanojimai šauniausiems

Sausio 10 d. Lazdijų meno mokykloje įvyko Kalėdinės aplinkos ir konkurso-parodos „Žiemos puokštė“ konkursų apdovanojimai. Nugalėtojams buvo įteikti mero padėkos raštai ir atminimo dovanos.

Konkurse-parodoje „Žiemos puokštė“ dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos grupėje II vietą laimėjo ikimokyklinės grupės mokiniai (mokytoja Lina Šimeliauskienė, Jolita Raginskienė).

5–8 klasių grupėje III vietą laimėjo 7 klasės mokinės Ema Burinskaitė ir Gabrielė Vievesytė (mokytoja Alma Burbaitė).

Lazdijų rajono savivaldybės ir Lazdijų meno mokyklos organizuojamame Kalėdinės aplinkos kūrimo konkurse už šventiškai papuoštą mokyklos aplinką meras Artūras Margelis pasveikino ir apdovanojo ir Lazdijų r. Šeštokų mokyklą.

Tarpzoninėse 3×3 krepšinio varžybose iškovota III vieta

Sausio 10 dieną Butrimonių gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3×3 krepšinio tarpzoninis turas, kuriame garbingai pasirodė Lazdijų rajono Šeštokų mokyklos krepšininkai, kurie iškovojo III vietą.

Norime pasveikinti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3×3 krepšinio tarpzoninio turo prizininkus Šeštokų mokyklos krepšininkus: Kajų Armalį, Gytį Gliaudenių, Luką Kunsevičių, Martyną Medziuką, trenerį Vaidą Jasevičių.

Noriu padėkoti vaikinams už pastangas, pasiaukojimą, norą laimėti. Ypatinga pagarba komandos kapitonui K. Armaliui už pademonstruotą kovingumą (žaidė po sudėtingos kojos traumos) ir pavyzdį kitiems komandos draugams.

Nuo šiol ir paukšteliai bus sotūs!

Žiemiškai šaltą ir snieguotą sausio 8 dieną darželyje vyko edukacinis užsiėmimas „Paukštelių globa žiemą“. Mažieji paukščių draugai sužinojo, kodėl reikia globoti ir lesinti paukštelius žiemą, kokių rūšių sparnuočiai lieka žiemoti žiemą bei koks lesalas jiems tinkamas. Užsiėmimo metu mokėsi gerumo, atsakingumo. Medinę lesyklėlę pasikabino kieme po savo grupės langais. Kiekvieną dieną pasirūpina lesalu ir stebi, kaip paukšteliai atskrenda lesti. Darželinukai, padedami auklėtojų, noriai įsipareigojo paukšteliais rūpintis nuolat iki pat pavasario.

L. Šimeliauskienė

Lazdijų rajono moksleivių 3×3 krepšinio varžybų čempionai

Sausio 8 dieną Lazdijų policijos komisariato sporto salėje vyko Lazdijų rajono mokyklų moksleivių 3×3 krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos: Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija, Kučiūnų, Šventežerio, Šeštokų mokyklos.

Nugalėję visus varžovus pirmą vietą turnyre užėmė moksleiviai iš Šeštokų mokyklos, antra vieta atiteko Šventežerio krepšininkams, treti liko Seirijų A. Žmudzinavičiaus gimnazijos mokiniai.

Norime pasveikinti Lazdijų rajono mokyklų moksleivių 3×3 krepšinio turnyro čempionus Šeštokų mokyklos krepšininkus: Kajų Armalį, Gytį Gliaudenių, Luką Kunsevičių, Martyną Medziuką ir jų trenerį Vaidą Jasevičių.

Varžybų dalyviai buvo apdovanoti Lazdijų sporto centro diplomais.

Sausio 10 dieną Šeštokų mokyklos krepšininkai Lazdijų rajonui atstovaus zoninėse moksleivių 3×3 krepšinio varžybose Butrimonių gimnazijoje. Linkime sėkmės.