birželio 2022

Penktokai ir šeštokai baigė mokslo metus Veisiejuose

Birželio 23 dieną penktos ir šeštos klasės mokiniai ir jų auklėtojos Jurgita Vaičeskienė ir Simona Aliukonienė mokslo metus užbaigė į Veisiejuose. Pirmiausia abi klasės dalyvavo Veisiejų regioninio parko edukacijoje apie varliagyvius, susipažino su Lietuvos varliagyvių rūšimis, jų ypatumais, saugomais varliagyviais, atliko grupines užduotis. Mokiniai kartu su parko ekologe aplankė Veisiejų dvaro rūsį, apžiūrėjo sukauptą senovinių įrankių ir rakandų kolekciją. Po to visi užlipo į Veisiejų apžvalgos bokštą, apžiūrinėjo miestelio apylinkes iš paukščio skrydžio. Aplankius apžvalgos bokštą, Vainežerio parke jau laukė laužas, kur vaikai kepė dešreles ir pietavo gamtos apsuptyje. Kartu spėjome pabuvoti ir Joninių šventės renginiuose, apžiūrėjome miesto parke mėsinių galvijų parodą, vaikai išbandė važiavimo karieta atrakciją.

Daugiau smagių akimirkų yra čia.

Dešimtokai baigė dar vieną etapą mokykloje

Paskutinę mokslo metų dieną pasveikinti ir dar vieną mokyklos pakopą baigę dešimtokai. Jiems devintokai surengė smagias išleistuves, bet prieš linksmybes pagrindinio ugdymo pažymėjimus, padėkas įteikė mokyklos direktorė A. Burbaitė, apdovanojimus už sportinę ir meninę veiklą – fizinio ugdymo mokytojas V. Jasevičius, gražius linkėjimus išsakė auklėtoja A. Kancevičienė. Taigi, dešimtokai išlydėti į atostogas, tačiau jau rugsėjį sugrįš kaip gimnazistai.

Daugiau šventės akimirkų yra čia.

„Sporto diena 2022“ prie Giluičio ežero

Birželio 22 dieną vyko visiškai netradicinė diena – „Sporto diena 2022“. Visi mokiniai, mokytojai, mokytojų padėjėjai pusdieniui išvyko iš mokyklos. Sportavome ir siautėme prie Giluičio ežero. Rytas pasitaikė labai gaivus, tad sportuoti tikrai buvo smagu. Kartu su istorijos mokytoju R. Janulevičiumi parengėme sportines veiklas 11-oje stotelių su užduotimis, kurias kiekviena klasė rato principu turėjo įveikti per 5 minutes. Mokiniams teko žaisti tinklinį, pliažo futboliuką, smiginį, petankę, šaudyti iš pneumatinio ginklo, mėtyti limpančius kamuoliukus į taikinį, atlikti ištvermės pratimą su virve, mėtyti lankus ant į žemę susmeigtų taikinių, traukti rogutes, prikrautas lengvų kamuoliukų, vieniems kitus vežti karutyje pažymėta trasa, žaisti lėkščiasvydį, talpą pripildyti su laistytuvu ežero vandens. Linksmybes vainikavo maudynės ežere. Visos komandos apdovanotos  didžiuliais arbūzais. Už prizus ir palaikymą „Sporto dienos“ metu ačiū Šeštokų mokyklos direktorei A. Burbaitei.

Taip pat dėkui visiems kolegoms, prisidėjusiems prie „Sporto dienos 2022“ organizavimo ir, aišku, dalyviams – Šeštokų mokyklos mokiniams. Tikiuosi, kad „Sporto diena“ Šeštokų mokykloje taps tradicine, kasmetine.

Daugiau šios dienos akimirkų rasite čia.

Paskutinė mokslo metų dienelė

Šiandien, birželio 23 d., yra paskutinė šių mokslo metų diena. Ta proga 7–9 kl. mokiniams įteiktos mokyklos direktorės A. Burbaitės padėkos už laimėjimus konkursuose, olimpiadose ir, žinoma, gerą ir labai gerą mokymąsi. Diplomais ir medaliais už sportinius pasiekimus apdovanoti mokyklos sportininkai. Išrinkta ir geriausia mokyklos sportininkė, kuria tapo 7 kl. mokinė B. Kancevičiūtė, o geriausiojo sportininko titulas atiteko 8 kl. mokiniui G. Pakruopiui! Direktorė dėkojo visiems už sėkmingus mokslo metus ir palinkėjo saugios, linksmos ir įsimintinos vasaros.

Dešimtokės vedė matematikos pamoką

Paskutinė šiais metais pamoka „Statistinis tyrimas“ 10 kl. vyko netradiciškai. Ją vedė moksleivės Justina ir Skaistė. Pamokoje išnagrinėti atlikto tyrimo rezultatai, prisiminta imties moda ir mediana, atliktos įdomios užduotys. Ačiū visiems už gerą nuotaiką!

Tyrimai geografijos pamokose

Teorinė geografijos pamokų medžiaga jau išmokta. Beliko tik praktiškai patyrinėti mokyklos aplinką, supančią gamtą. 6–7 kl. mokiniai tyrinėjo mokyklos aplinkoje augančius augalus, dirvožemį. Atliko užduotis su kompasu.

„Jaunimo dūzgėse“ – jaunuoliai iš Šeštokų

Birželio 18 d. mūsų mokyklos Mokinių mokomoji bendrovė dalyvavo rajoninėje jaunimo šventėje „Jaunimo dūzgės“ Veisiejuose. Šventės dalyviai noriai pirko mūsų gamintus saldumynus ir kitus gaminius.

Pristatytos neformaliojo ugdymo programos

2022 m. birželio 20 dieną mokykloje vyko neformaliojo švietimo programų pristatymas mokiniams. Užsiėmimus vedę mokytojai pristatė per mokslo metus nuveiktas veiklas, kvietė mokinius ir kitais mokslo metais rinktis būrelius. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Vaičeskienė aptarė mokinių apklausos dėl neformaliojo švietimo poreikių tyrimo rezultatus, mokinių lūkesčius.

Pažintis su Rytų kultūromis

Birželio 17 d. mokykloje 7–10 ir 3gd kl. mokiniams vyko netradicinė pamoka apie Kinijos, Korėjos ir Japonijos kultūras ir jų skirtumus. Pamoką vedė VDU Rytų Azijos kultūros studentė I. Makaveckaitė.

„Olimpinė diena 2022“

„Olimpinė diena 2022“ Kaune – dovana geriausiems ir aktyviausiems Šeštokų mokyklos mokiniams, neabejingiems sportui.