13 kovo, 2023Daily Archives

Mokyklos bendruomenę sukvietė tradicinė Kaziuko mugė

Liaudiškos muzikos garsai kovo 13 d. Šeštokų mokyklos mokinius, mokytojus ir visus darbuotojus pakvietė į tradicinę Kaziuko mugę. Visi rimtai ruošėsi šiai mugei: kas gamino papuošalus, kepė pyragaičius, o kas taupė pinigėlius, kad galėtų įsigyti rankų darbo grožybių. Smagu buvo pamatyti gražius mokinukų darbelius, pasidžiaugti jų močiučių ir mamyčių sukurtomis grožybėmis. Ačiū visiems mugės dalyviams.

Daugiau šventės kadrų yra čia.

Kovo 11-osios minėjime aiškinomės, kas gi ta tėvynė

Kovo 11-osios išvakarėse šią visiems mums svarbią datą minėjome mokykloje. Visi susirinkusieji į renginį pirmiausia sugiedojo himną, o paskui girdėjome ir matėme daug gražių, prasmingų žodžių, dainų, šokių, muzikos kūrinių. Galiausiai mokinių komandos susirungė protmūšyje, kurį rengė taip pat patys mokiniai. Pirmų vietų komandos laimėtojos apdovanotos padėkos raštais.

Ačiū renginio vedėjoms Gerdai ir Skaistei K., visiems, savo pasirodymais papuošusiems šią dieną, bei visiems kitiems, kurie prie bendros veiklos prisidėjo savo buvimu!