4 kovo, 2023Daily Archives

Antrokai dalyvauja finansinio raštingumo stiprinimo programoje

2-os klasės mokiniai įsitraukė į penkių pamokų finansinio raštingumo stiprinimo programą „Mano bendruomenė“, kurią organizuoja pasaulinio tinklo „Lietuvos Junior Achievement“ nariai.

Programos „Mano bendruomenė“ tikslas padėti ugdyti suvokimą apie profesijas, taip pat tobulinti socialinių mokslų, verslo, ekonomikos žinias, gerinti skaitymo, rašymo bei skaičiavimo įgūdžius.

Pirmoji finansinio raštingumo programos pamoka integruota į dalykų mokymosi turinį. Mokiniai sužinojo, kas yra bendruomenė ir kokių profesijų žmonės priklauso jai.

Pamokos priemonės: profesijų kortelių rinkinys, plakatas „Mano bendruomenė“.

Mokymai prie ežero

3 klasės mokiniai kovo 2d. dalyvavo gelbėtojų surengtuose mokymuose prie Lankų ežero. Buvo rodoma, kaip gelbėjami skęstantys žmonės. Vaikai turėjo galimybę ne tik išklausyti instruktažą, bet ir paliesti įrangą, pasėdėti mašinose.