15 gegužės, 2019Daily Archives

Edukacinė pamoka mokyklos kieme „Mano augintiniai“

Lazdijų r. Šeštokų mokykloje gegužės mėn. per gamtos pamoką 5 kl. mokiniams vyko užsiėmimai lauke. Mokiniai pagal galimybes atsinešė keletą savo augintinių: jūrų kiaulytę, šuniukų, kačiukų. Jie tikrai papuošė ir paįvairino mokinių veiklas per pamoką. Vaikai iš anksto buvo paruošę aprašymus apie savo augintinį, jį nupiešę. Kiekvienas mokinys pasakojo apie savo gyvūnėlį – visą jo istoriją nuo atsiradimo namuose, vardo suteikimą, rūpinimąsi juo ir kt. Vaikai turėjo galimybę pamatyti juos realioje erdvėje, paglostyti, su jais pažaisti ir pamaitinti. Visiems gyvūnėliams buvo užkabintos širdelės kaip šeimininko meilės ir prisirišimo simbolis. Mokiniai įsiamžino nuotraukose. Visiems buvo linksma, be galo gera ir smagu. Mokiniai suprato, kad auginant gyvūnėlį namuose, pirmiausia reikia prisiimti atsakomybę už jį, su juo ne tik žaisti, bet ir visapusiškai rūpintis.

Biologijos mokytoja R. Petrauskienė