20 gegužės, 2019Daily Archives

Šeštokiečiai rajoniniame „English Just For Fun“ rytmetyje

Jau vienuolikti metai iš eilės visi, neabejingi anglų kalbai, renkasi pavasariniame anglų k. renginyje „English Just For Fun“.

Šiemet mūsų mokyklos mokiniai savo pasirodymu metė iššūkį kitiems dalyviams ir pakvietė sudalyvauti „Late Night Show“ (liet. „Vakaro šou“). Vakaro vedėjai Laura ir Gytis parengė suktus klausimus dalyviams bei pakvietė pasaulinio lygio įžymybes. Nuotaikingieji penktokai (Dorianas Murauskas, Gytis Pakruopis, Alanas Mitrikevičius) atliko populiariąją „Gangnam Style“, o devintokė Neringa Govoruchinaitė įsikūnijo į garsiąją Merilyn Monroe. Na, o Gabija Burakovaitė pademonstravo savo aerobikos gebėjimus. Vienuoliktos klasės mokinės Germantė Žmuidinaitė, Aistė Stankevičiūtė ir Vestina Krušinskaitė šoko pagal legendinę „Spice Girls“ grupės dainą „Wannabe“.

Ačiū pasirodymo vedėjams Gyčiui Gliaudeniui ir Laurai Galdikaitei už drąsą ir atsakingumą,  Patricijai Skugorovaitei ir Justinui Miliauskui – už komandinį darbą, o visiems dalyvavusiems – už puikią nuotaiką.

Anglų k. mokytoja Sandra Ažukienė