21 gegužės, 2019Daily Archives

Jaunieji tyrėjai

1–4 klasių mokiniai atliko bandymus su priemonėmis, skirtomis pasaulio pažinimo dalykui mokyti. Tyrinėjimui naudojo lupas, mikroskopus, optikos rinkinius, magnetus ir metalinių plokštelių rinkinius. Pradinukai domėjosi viskuo, be to, noriai eksperimentavo, diskutavo, išsiaiškino, atrado ir pažino daug dalykų. Įdomu buvo pažinti vabzdžio kūno dalis, stebėti savo odą, magneto galią ir savybes.

Pradinių klasių mokytojos

Šeštokai iš aukštai

Šiltą ir saulėtą gegužės 20 d. darželinukai ir jų auklėtojos suruošė išvyką į Šeštokų geležinkelio stotį. Susipažino su Šeštokų geležinkelio stotimi. Pabuvojo laukiamojoje salėje. Aplankė naujai pastatytą perėją  per geležinkelio bėgius. Vaikučiams patiko stebėti Šeštokų miestelį iš aukštai.

Pradinukų sportinės varžybos

Mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių draugiškos estafetės, varžybos, kuriose laimėjo draugystė.

Pradinių klasių mokytojos