30 gegužės, 2019Daily Archives

Šeštokiečiai tradicijų saugotojai – Piemenėlių Sekminėse

Lengvosios atletikos keturkovės varžybų prizininkai

Gegužės 28 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose varžėsi po keturias berniukų ir mergaičių komandas iš Krosnos, Šeštokų, A. Kirsnos ir Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklų.

Šeštokų mokyklos berniukų komanda dalyvavo kamuoliuko metimo, 60 m bėgimo, šuolio į tolį įsibėgėjus, 800 m bėgimo rungtyse ir Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose iškovojo trečią vietą. Sveikiname Karolį, Justiną, Luką ir Mangirdą.

Karolis Vilkevičius puikiai pasirodė asmeninėje įskaitoje ir tapo Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybų absoliučioje įskaitoje vicečempionu (sidabro medalis).

Noriu pasidžiaugti savo mokinių pasiekimais. Ačiū už Šeštokų mokyklos garsinimą Lazdijų rajone.

Kūno kultūros mokytojas V. Jasevičius