24 gegužės, 2019Daily Archives

Netradicinė integruota kūno kultūros ir dailės pamoka „Piešiame ir žaidžiame futbolą kitaip“

Gegužė 23 dieną Šeštokų mokyklos lauko krepšinio aikštelėje vyko netradicinė integruota kūno kultūros pamoka 1–2 klasių mokiniams „Piešiame ir žaidžiame futbolą kitaip“, kurią organizavo Šeštokų mokyklos kūno kultūros mokytojas Vaidas Jasevičius ir dailės mokytoja Inga Kūlokienė.

Mokiniai buvo suskirstyti į komandas, kuriose atliko įdomias netradicines dailės ir futbolo užduotis: piešė ir dekoravo futbolo kamuolius, atliko specialią futbolininkų mankštą, mušė baudinius ir žaidė futbolą kitaip.

Norime padėkoti 1–2 kasių mokinių mokytojai Irenai Bernatonienei, kuri kartu su vaikučiais puikiai pasiruošė šiai netradicinei pamokai: kiekvienas mokinys nupiešė  pamokai skirtą piešinį futbolo tematika.

Oras buvo puikius, vaikų nuotaikos šaunios, pamoka paėjo akimirksniu. Iš mokinių ir mokytojos atsiliepimų galima teigti, kad netradicinės pamokos, netradiciniai metodai, netradicinė vieta tikrai patinka šiuolaikiniams mokiniams.

Kūno kultūros mokytojas Vaidas Jasevičius