3 gegužės, 2019Daily Archives

Respublikinė virtuali kūrybinių darbų paroda „Kiek daug margučių, kiek margų!“

Paroda skirta Velykų šventei. Parodos tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, plėtoti kūrybinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų, atskleisti save įvairiomis meno priemonėmis ir būdais, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius. Į parodą nusiuntėme keturis mokinių darbelius. Darbų fotografijos buvo patalpintos specialioje „Facebook“ paskyroje. Visi kūrybinių darbų parodos „Kiek daug margučių, kiek margų!“ dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Visų mokinių margučiais, kurie nepateko į virtualią parodą, pasidžiaugėme savo mokykloje surengtoje parodėlėje.

Logopedė, spec. pedagogė Skaistė Šerkšnienė