5 gegužės, 2019Daily Archives

„GOLO“ finalinėse varžybose Lazdijuose iškovota III vieta

Gegužės 3 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių „GOLO“ finalinės žaidynės, kuriose tarpusavyje varžėsi Kučiūnų, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės, Šeštokų ir Krosnos mokyklų jaunieji futbolininkai.

Džiaugiuosi savo auklėtiniais iš Šeštokų mokyklos, kurie Lazdijų rajono moksleivių „GOLO“ finalinėse žaidynėse iškovojo III vietą: Kajumi, Martynu, Eitvydu, Gabija, Darija, Emiliu M.,  Emiliu B., Alvijumi, Karoliu. Šaunuoliai!

Taip pat noriu padėkoti jaunuoliams ir jaunuolėms už puikią kovą, atsidavimą, pasiaukojimą aikštelėje, savo mokyklos vardo garsinimą rajone. Man Jūs „kiečiausi“!!!

Dėkui tariu Robertui Grigui už pagalbą organizuojant „GOLO“ finalines varžybas Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione bei Regimantui ir Patrikui už teisėjavimą varžybose.

Kūno kultūros mokytojas V. Jasevičius

„Žibuoklėm pražydo…“

Kaip žinia, paskutinį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną. Mokykloje mums to padaryti nepavyktų, todėl visas mamas sukvietėme penktadienį. Pačius gražiausius, pačius nuoširdžiausius žodžius kiekvienai ir kartu visoms mamoms skyrė mokinukai. Gera buvo stebėti ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų pasirodymą – dainas, eilėraščius, šokius, klausytis drąsiosios Liucijos dainos. Nuoširdų pasirodymą mamoms dovanojo pirmokai ir antrokai, ypač nuotaikingą dainą ir linksmą pokalbį – penktokai. Muzikinius sveikinimus susirinkusioms mamoms dovanojo Meno mokyklos atstovai: dainą dainavo devintokė Neringa, o styginiais ir klavišiniais instrumentais grojo broliai Raigardas ir Dorianas su savo mokytoja, Ema, na, ir, žinoma, elektrinės gitaros stygas virpino Gustas. Taip pat išgirdome ir liaudies išminties – liaudies dainų atliko tautiniais drabužiais pasipuošę mokyklos ansamblio nariai. Smagu, kad prie renginio prisidėjo ir vyriausi mokyklos mokiniai – pačius nuoširdžiausius žodžius mamos skyrė gimnazistės Karolina, Vasarė, Laura ir Deimantė. Taip pat pirmą kartą scenoje išvydome duetą – Jolitą ir Rugilę, antrą dainą atliko jau dvyliktokių kvartetas – prisijungė Rimantė ir Aistė. Šventėje sulaukėme ir viešnios – buvusio mūsų mokyklos mokinės Gretos, ji taip pat dainavo itin jausmingą dainą.

Taigi, šventė baigėsi, tačiau visoms mamos ir jų vaikams linkėta, kad visos metų dienos būtų tokios pat, kaip ši vienintelė metuose, kad visą laiką visi džiugintų ir mylėtų vieni kitus.