2 spalio, 2017Daily Archives

Krepšinio turnyre nusišypsojo sėkmė

2017 m. rugsėjo 27 d. Lazdijų r. policijos komisariate vyko krepšinio turnyras. Turnyras tradicinis – organizuotas jau 17 kartą. Vyresniųjų amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 12 komandų. Mūsų mokyklai atstovavo 3 komandos. Jaunesniųjų amžiaus grupėje dalyvavo 8 komandos, iš jų 2 mūsų mokyklos. Po atkaklios kovos M. Malažinskas (9 kl.), D. Povilaitis (9 kl.) ir L. Kunsevičius (7 kl.) užėmė III vietą. Šaunuoliai. Sveikiname!

Kūno kultūros mokytoja G. Umbrienė

Aplankė gaisrininkas

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokinius aplankė Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Viktoras Gerasimovas. Jis vaikams kalbėjo, kad gaisras yra viena didžiausių nelaimių, nutinkančių vaikams ir suaugusiems. Mokiniai buvo supažindinti su priešgaisrinės saugos reikalavimais, kurie padėtų išvengti nelaimės. Visi kartu aiškinosi, ką daryti, kur ir kaip kreiptis pagalbos pastebėjus gaisrą, kokiu pagalbos telefonu reikėtų kreiptis ištikus nelaimei.