25 spalio, 2017Daily Archives

5–10 klasių mokiniai sveikina Konstituciją

Spalio 25 dieną septintų–dešimtų klasių mokiniai istorijos pamokas pradėjo netradiciškai. Trumpai prisiminę Konstitucijos istoriją, parengė atvirukus, kuriais jubiliejaus proga pasveikino Konstituciją. Mokinių darbus galima apžiūrėti antrojo aukšto fojė.
Istorijos mokytoja Birutė Jurkonienė  su 5–6 klasių mokiniais taip pat kalbėjosi apie mokinių teises ir pareigas.

Istorijos mokytojas R. Janulevičius

Darbelių iš rudens gėrybių ir piešinių paroda

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, vyko darbelių iš rudens gėrybių ir piešinių paroda. Pradinių klasių ir priešmokyklinės grupės mokiniai kartu su mokytojomis, jų tėveliai sukūrė nuostabius darbelius iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai visą savaitę džiugino mokyklos bendruomenę.

L. Šimeliauskienė

III vieta krepšinio turnyre!

Rugsėjo 27 d. Lazdijų r. policijos komisariate vyko krepšinio turnyras. Turnyras tradicinis – vyko jau 17 kartą. Vyresniųjų amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 12 komandų. mūsų mokyklai atstovavo 3 komandos. Jaunesniųjų amžiaus grupėje dalyvavo 8 komandos, iš jų 2 mūsų mokyklos. po atkaklios kovos M. Malažinskas (9 kl.), D. Povilaitis (9 kl.) ir L. Kunsevičius (7 kl.) užėmė III vietą. Šaunuoliai. Sveikiname!