21 kovo, 2024Daily Archives

Pasiekimai rajoninėje technologijų olimpiadoje

2024-03-21 iš Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoniniame ture talentingos, išradingos ir drąsios merginos grįžo su prizinėmis vietomis🥰. Toma Mikelionytė (9 kl.) užėmė III🥉 vietą, atstovaudama Šeštokų mokyklai, Ema Račiukaitytė – II🥈 vietą, atstovaudama Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriui. Mokytoja 😘 Jolita Jasevičienė.

II vietą taip pat užėmė Gustas Zdančiukas (9 kl., mokytojas Gintautas Mirijauskas).

Lazdijų rajono moksleivių 3×3 krepšinio varžybos

Kovo 21 d. LMGG sporto salėje vyko Lazdijų moksleivių 3×3 krepšinio varžybos. Moksleiviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 10 klasių ir jaunesnių (8 komandos) ir 3–4 g klasių (4 komandos).

Šeštokų mokyklos jaunieji krepšininkai po labai įtemptos ir nervingos kovos iškovojo 3-ą vietą: Gytis P., Justas V., Alanas M., Edvinas K.

Trečią vietą turnyre iškovojo ir vyresnieji vaikinai, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus krepšininkai: Lukas Š., Gytis B., Karolis V.

Noriu pasidžiaugti sunkiu vaikinų darbu per treniruotes, ne viską pavyko įgyvendinti, ką ruošėmės, planavome, pritrūko šaltų nervų, patirties, sportinės sėkmės.

Pagarba vaikinams už pastangas, pasiaukojimą, kovingumą!

Integruota gamtos mokslų ir technologijų pamoka, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti

Kovo 20-ąją visame pasaulyje minime Žemės dieną. O koks gi pasaulis be augalų ir jų grožio?

3 kl. mokiniai pamokoje tyrinėjo augalo sandarą, augimo tarpsnius. Smalsiai ir atidžiai apžiūrėję, ištyrinėję augalo dalis, aptarė, iš kokių pagrindinių etapų susideda augalo gyvenimas. Įtvirtindami žinias apie augalo gyvenimo ciklą, mokiniai pasitelkė „Vedlių“ platformą, programavo „Scratch“ įrankiu, keitė skirtingas veikėjo (augalo) kaukes.

Pabaigę darbus mokiniai sužinojo, iš kokių pagrindinių etapų susideda augalo gyvenimas, kad augalams reikia drėgmės ir šviesos, priežiūros, kad augalai skiriasi spalva, lapų forma, dydžiu.

Ši veikla suteikė naujų žinių ir patirties, skatino bendradarbiauti, stebėti, tyrinėti, spręsti problemas ir priimti reikiamus sprendimus, pajusti ryšį su augalu ir gyvuoju pasauliu.

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20-ąją Lazdijų r. Šeštokų mokykloje buvo paminėta Pasaulinė Žemės diena. Renginyje Žemės dienai paminėti dalyvavo 8–10 klasių mokiniai. Viktorinoje „Žemė – žmonių planeta, saugokime ją!“ dalyvavo 3 komandos, pasivadinusios paukščių vardais: „Gervės“, „Gandrai“ ir „Šarkos“. Mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, žiūrėjo skaidres, sprendė kryžiažodžius, minė mįsles. Iškėlė sau užduotis, kokius gerus darbus nuveikti per šį mėnesį. Renginio akimirkos užfiksuotos nuotraukose.