8 kovo, 2024Daily Archives

Spektaklis mokykloje

Kovo 6 dieną mokykloje lankėsi „Drakoniuko teatras“ su premjeriniu spektakliu vaikams „Kurmio Zigmo kelionė po pasaulį“. Spektaklį stebėjo mažieji darželinukai, 1-4 klasių mokiniai. Spektaklio personažai nuotaikingai parodė, kaip svarbu mylėti savo gimtąjį kraštą. Dėkojame „Drakoniuko teatro“ aktoriams už puikų spektaklį.

Paminėjome Kovo 11-ąją

Šiandien Šeštokų mokykloje minėjome Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Lietuvą dainomis, eilėmis sveikino patys mažiausieji mūsų mokykloje, gražių linkėjimų išgirdome iš direktorės lūpų, Gerda ir Beatričė priminė istorinius faktus, o muzika ir dainomis prisidėjo ir mūsų mokyklos, ir Meno mokyklos Šeštokų skyriaus mokiniai. Kadangi šventė sutapo su kovo 8-ąja, buvo pasveikintos ir mokyklos moterys!