1 kovo, 2024Daily Archives

Meninio skaitymo konkurso laureatė – Gerda!

Pirmą pavasario dieną Lazdijuose įvyko Meninio skaitymo konkursas. Džiugu, kad nors ir ne itin gausioje vyresniųjų (9(Ig)–12(IVg) klasių) grupėje nugalėtoja tapo mūsų mokyklos dešimtokė Gerda Dumčiūtė! Visgi šis laimėjimas ne tik džiugina, bet ir įpareigoja: Gerda Lazdijų rajonui savo amžiaus grupėje atstovaus regioniniame ture, vyksiančiame Šakiuose. Sėkmės žygiuojant toliau!

Trečiokės dalyvavo respublikiniame protmūšyje

Vasario 28 d. Lazdijuose, mokykloje-darželyje „Kregždutė“, vyko respublikinė pradinio ugdymo trečių klasių mokinių viktorina „Protų mūšis 2024“. Viktorinoje dalyvavo mūsų mokyklos 3 klasės mokinės Ernesta Ravaitytė ir Kamilė Šablevičiūtė

Mokinės pritaikė turimas informacines žinias, praplėtė bendrąsias ir esmines dalykines kompetencijas. Susipažino su kitų mokyklų mokiniais. Mokyklos-darželio direktorė Laimutė Jarmalavičienė įteikė padėkas ir dovanėles. Dėkojame organizatoriams.