11 kovo, 2024Daily Archives

Tradicinis bėgimas „Laisvės taku“ Veisiejuose, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti

Penktadienį Šeštokų mokyklos bėgikų rinktinė dalyvavo tradiciniame bėgime Veisiejuose „Laisvės taku“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.

Iš viso bėgime dalyvavo net 300 dalyvių, kurie buvo apdovanoti bėgimo „Laisvės taku“ dalyvio medaliu, dėkui Lazdijų sporto centrui.

Tądien puikiai sekėsi mūsų Šeštokų mokyklos bėgikams – iškovotos penkios trečios vietos (Aldaras Zdančius, 2 kl., Lukas Račius, 4 kl., Aurėja Dumčiūtė, 7 kl., Rokas Kaleinikas, 7 kl., Toma Mikelionytė, 9 kl.) viena antra vieta (Jokūbas Ažukas, 9 kl.). Labai noriu pasidžiaugti savo auklėtiniu dešimtoku Gyčiu Pakruopiu, kuris savo amžiaus grupėje buvo nepralenkiamas, iškovojo pirmą vietą, apdovanotas aukso medaliu. Didžiausia pagarba Jums, Šeštokų mokyklos bėgikams, už pastangas, ryžtą, atkaklumą, Šeštokų mokyklos vardo garsinimą rajone.

Apdovanojimus jauniesiems bėgikams įteikė Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius.

Taip pat norime padėkoti nenuilstančiam Veisiejų seniūnui Z. Sabaliauskui už puikią pilietiškumo, patriotiškumo ir sporto šventę visiems Lazdijų rajono moksleiviams.