12 kovo, 2024Daily Archives

Stebėtos krepšinio rungtynės

Šeštokų mokyklos sportininkai šiandien palaikė savo mylimą Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandą, kuri po labai įtemtos ir atkaklios kovos nugalėjo Vilniaus „Rytą“. Už šį puikų renginį norime padėkoti VšĮ „Krepšinio broliams“ Rokui ir Lukui Grėbliūnams, kurie padovanojo bilietus į krepšinio varžybas.

Taip pat labai DĖKUI Šeštokų mokyklos direktorei A. Burbaitei už suorganizuotą transportą.

Ši išvyka didžiulis stimulas ir paskata Šeštokų mokyklos sportininkams dar labiau stengtis treniruotėse ir garsinti Šeštokų mokyklos vardą per sportą.

Fantazijų taku: dailės, technologijų ir fizikos integruota pamoka „Magneto galia“

Antros klasės mokiniai apsilankė fizikos kabinete. Mokytojas Audrius Kazakevičius supažindino   mokinius su „Magneto galia“. Vaikams buvo pasiūlyta atlikti įvairius tyrinėjimus su magnetu. Mokiniai sužinojo, kaip naudojant magnetą galima surasti metalinius daiktus. Tyrinėjimo metu visi įsitikino, kad stiprus magnetas traukia įvairius metalus, taip pat pasinaudojus magnetu įmanoma piešti.

Ši pamoka mokiniams suteikė daug pažinimo džiaugsmo, atradimų, žinių, lavino mąstymą, plėtė  žodyną. Visi vaikai pasiekė Fantazijų šalį, kuri tapo realybe.