Integruota gamtos mokslų ir technologijų pamoka, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti

Kovo 20-ąją visame pasaulyje minime Žemės dieną. O koks gi pasaulis be augalų ir jų grožio?

3 kl. mokiniai pamokoje tyrinėjo augalo sandarą, augimo tarpsnius. Smalsiai ir atidžiai apžiūrėję, ištyrinėję augalo dalis, aptarė, iš kokių pagrindinių etapų susideda augalo gyvenimas. Įtvirtindami žinias apie augalo gyvenimo ciklą, mokiniai pasitelkė „Vedlių“ platformą, programavo „Scratch“ įrankiu, keitė skirtingas veikėjo (augalo) kaukes.

Pabaigę darbus mokiniai sužinojo, iš kokių pagrindinių etapų susideda augalo gyvenimas, kad augalams reikia drėgmės ir šviesos, priežiūros, kad augalai skiriasi spalva, lapų forma, dydžiu.

Ši veikla suteikė naujų žinių ir patirties, skatino bendradarbiauti, stebėti, tyrinėti, spręsti problemas ir priimti reikiamus sprendimus, pajusti ryšį su augalu ir gyvuoju pasauliu.