4 gegužės, 2022Daily Archives

Gera žinia mokyklai

Lazdijų r. Šeštokų mokykla šiemet buvo akredituota kaip organizacija, priimanti jaunimo savanorius. Akreditacijos trukmė – iki 2025 m. balandžio 15 d., o mokykla pasiruošusi priimti 2 savanorius.

Kaip tapti savanoriu Šeštokų mokykloje?

Pirmiausia reikia užsiregistruoti į savanorių duomenų bazę: https://jst.jrd.lt/newCandidate. Informaciją apie registracijos paskelbimą galima sekti  puslapyje www. jrd.lt, skiltyje savanorystė. Vietų skaičius programoje yra ribotas. Vietos skiriamos pagal registracijos datą ir laiką.

Tada savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos mentorius susisieks su jaunuoliais. Pirmojo susitikimo metu, dar prieš pasirašant sutartį, aptariami abiejų pusių lūkesčiai, galimos veiklos sritys ir kryptys, įsivertinama jaunuolio motyvacija.

Tarnyba laikoma pradėta tik tada, kai pasirašoma trišalė sutartis tarp savanorio, SVO organizacijos ir PO. Sutarties pasirašymą inicijuoja SVO organizacija.

„Varliukų“ dirbtuvės

Šiandien „Varliukų“ grupėje vyko kūrybinės dirbtuvės „Čia ir dabar“.

Visos veiklos persikėlė į lauką. Vaikučiai mokyklos kieme prisirinko pirmųjų pavasarinių pienių žiedelių. Iš žiedelių sudėliojo gražią saulytę.

Labai patiko piešti kitaip. Vaikučiai buvo nustebę, kad galima piešti ir pienės žiedeliais. Už kūrybinius darbus jie buvo apdovanoti pienių vainikais.

Atlikdami bandymą išsiaiškinome, kad pienės žiedelis išsiskleidžia rytą ir susiskleidžia vakarą.

Išbandytas basakojų takas

Priešmokyklinės grupės vaikučiai išbandė mankštą basų kojų take: vaikai, nusiavę batukus, ėjo šiuo taku. Įspūdžiai – labai geri.

Priešmokyklinukai Rudaminoje

Priešmokyklinės grupės vaikučiai šiandien buvo Rudaminos amatų centre, dalyvavo edukacijoje „Surask Velykų zuikį“, taip pat gamino velykinius vainikus.