24 gegužės, 2022Daily Archives

Dėmesio!

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2022-05-18 įsakymu Nr. 10V-548 patvirtintas Lazdijų rajono savivaldybės mokyklų mokinių dalyvaujamojo biudžeto 2022 metų projektų sąrašas, kuriame yra 3 Lazdijų r. Šeštokų mokyklos projektai:

1. Komforto ir aktyvaus mokymosi kampelis.
  2. Susitikimų alėja.
  3. Vaizdingi renginiai-motyvuoti mokiniai.

Gegužės 30 d. per 3 pamoką visi mokyklos 5–10 klasių mokiniai balsuos už, jų manymu, patį tinkamiausią projektą, kurį mokiniai galės įgyvendinti mokykloje. Prašome susipažinti su projektų idėjomis.

Išvyka į Nidą

2022 m. gegužės 21 d. mokyklos bendruomenės kolektyvas vyko į Nidą. Aplankėme Jūrų muziejų, stebėjome nuostabų delfinų ir jūrų liūtų pasirodymą. Susipažinome su pamaryje įsikūrusia gražia gyvenviete Juodkrante, kur lankėmės legendomis apipintame Raganų kalne. Pakeliui aplankyta kormoranų kolonija. Pabuvojome Naglių gamtos rezervate, kur grožėjomės įspūdingomis Pilkosiomis (Mirusiomis) kopomis ir aplinkiniu kraštovaizdžiu. Atvykę į Nidą užlipome ant Parnidžio kopos su įspūdingu saulės laikrodžiu-kalendoriumi, pasivaikščiojome po prieplauką ir aplankėme V. Kernagį. Vakare pilni naujų įspūdžių grįžome namo. Nors kiaurai permirkome, bet buvo verta.