29 gegužės, 2022Daily Archives

Paskutinio skambučio šventė pagaliau vyko tradiciškai!

Paskutinį gegužės penktadienį LMGG Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus gimnazistams nuskambėjo paskutinis skambutis. Abiturientai dalyvavo paskutinėje pamokoje, o paskui pirmokai juos palydėjo į šventiškai išpuoštą mokyklos fojė, pilną susirinkusių svečių. Daug įkvepiančių linkėjimų, prasmingų žodžių ir simbolinių dovanėlių dvyliktokai sulaukė iš abiejų savo direktorių – A. Burbaitės ir J. Mozerienės, pastaroji abiturientams įteikė ir padėkas. Taip pat sėkmės dvyliktokams linkėjo Lazdijų r. savivaldybės tarybos narys V. P. Mikelionis, Lazdijų r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas D. Mockevičius, Šeštokų parapijos klebonas V. Smulskis, mokyklos tarybos pirmininkė R. Mitrikevičienė, Šeštokų seniūnė L. Audzevičienė, buvusios auklėtojos ir pirmosios mokytojos – A. Paciukonienė, R. Petrauskienė, I. Bernatonienė ir V. Rinkevičienė, taip pat sveikino ir dvyliktokės Gabijos mama – N. Bagdanavičienė.

Meno mokyklos Šeštokų skyriaus mokiniai taip pat visiems susirinkusiems dovanojo puikių akimirkų – išgirdome daug nuostabių kūrinių, kuriuos atliko U. Buzaitė, B. Salatkaitė, E. Zdančiukaitė, S. Poderskytė, L. Ažukaitė, eiles beišeinantiems dedikavo U. Buzaitė ir V. Burakovas.

Žinoma, dvyliktokai taip pat neliko skolingi – mokytojams įteikė gėlių, o vienuoliktokams, liekantiems vyriausiems mokykloje, paliko ne tik simbolinį mokyklos raktą, bet ir tradiciškai rašomą testamentą apie paliekamus mokyklos darbuotojus. Šis kūrinys šventės dalyvius privertė ir nusišypsoti, ir pamąstyti, kadangi tai būdas dvyliktokams šmaikščiai ir be cenzūros išsakyti savo pastebėjimus apie visus mokykloje, su kuriais jiems teko susidurti.

Taigi, skambutis nuskambėjo, o paskutinė vienuoliktokių Brigitų atlikta daina išlydėjo abiturientus į egzaminų finišo tiesiąją.

Vienuoliktokams labai ačiū už nuostabią šventę, o dvyliktokams – kuo didžiausios sėkmės!

Kas ta sraigė?..

Labai daug gerų emocijų mažiesiems suteikė sraigių stebėjimas. Vaikučiai susipažino su sraige, apibūdino sraigės išorinę sandarą, apžiūrėjo galvą, koją, liemenį, čiuopiklius, aptarė sraigės gyvenamąją vietą, išsiaiškino, kad sraigės koja yra gleivėta. Tyrimui naudotas gyvūnas saugiai iškeliavo į parką.