10 gegužės, 2022Daily Archives

Dailės ir technologijų pamoka netradicinėje aplinkoje

Pavasarį tiek daug spalvų ir raštų, o vaikams praleistas laikas lauke saulėtą dieną išvis neįkainojamas. Pirmos klasės mokiniai dailės ir technologijų pamoką praleido kieme kurdami meninius darbelius tema „Spalvos gamtoje“.

1 kl. mokytoja Ž. Stankevičienė

STEAM centre lankėsi aštuntokai ir devintokai

Gegužės 9 d. Lazdijų rajono Šeštokų mokyklos 8–9 klasių mokiniai lankėsi Marijampolės STEAM atviros prieigos centre. Mokiniai pabuvojo 3-ose laboratorijose: robotikos, lazerinių technologijų ir gamtamokslinių darbų. Buvo įdomu stebėti robotikos laboratorijoje Marijampolės mokinių sukurtus robotus, kurie atlieka tam tikras funkcijas: gaudo kamuolį, šoka ir kt. Lazerinių technologijų laboratorijoje pamatėme taip pat nemažai darbų, išpjautų medyje lazeriu. Gamtamokslinėje laboratorijoje dirbome su moderniais didelės raiškos  mikroskopais. Patys darėmės augalų lapų mikropreparatus, ieškojome juose įvairių kalcio, silicio kristalų. Sumaišę ant objektyvinio stalelio tam tikras medžiagas „auginome“ kristalus patys ir per mikroskopą stebėjome, kaip jie auga ir didėja. Mokiniai pasisėmė geros naudingos  praktinės patirties.

Biologijos mokytoja R. Petrauskienė,

9 kl. auklėtoja A. Vaišnienė