1 gegužės, 2022Daily Archives

Pradinių klasių mokinių riedlenčių lenktynės „Kiečiausias (-ia) Šeštokų mokyklos riedlentininkas (-ė) 2022“

Balandžio 27–29 dienomis Šeštokų mokykloje vyko riedlenčių lenktynės 2–4 klasių mokiniams, kurias organizavo vyresnių klasių mokiniai.

Visiems lenktynių dalyviams reikėjo kuo greičiau įveikti paruoštą trasą riedlente.

Tarp antrokų nepralenkiamas buvo ir kiečiausiu Šeštokų mokyklos riedlentininku tapo Lukas, antrą vietą iškovojo Nojus, o trečia vieta atiteko Emiliui.

Tarp trečiokų greičiausiu ir kiečiausiu Šeštokų mokyklos riedlentininku pripažintas Rokas M., antrą vietą užėmė Kajus, o trečią vietą iškovojo Aurelija.

Tarp ketvirtokų greičiausiai trasą įveikė ir kiečiausios Šeštokų mokyklos riedlentininkės titulą iškovojo Viktorija, antrą vietą užėmė Ugnė, trečia vieta atiteko Danieliui.

Visi lenktynių prizininkai apdovanoti medaliais. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė“.

Noriu pasidžiaugti pagaliau atėjusiu pavasariu, lenktynių “Kiečiausias (-ia) Šeštokų mokyklos riedlentininkas (-ė) 2022″dalyvių gausa, puikiomis emocijomis.

Taip pat noriu padėkot šeštokams, septintokams ir aštuntokams padėjusiems suorganizuot ir pravest šį netradicinį sportinį renginį.

Taip pat dėkui Gustui Zdančiukui, šiuo metu tikrai kiečiausiams Šeštokų mokyklos riedlentininkui, už riedlentę ir patarimus bei pagalbą organizuojant riedlenčių lenktynes pradinių klasių mokiniams.