20 gegužės, 2022Daily Archives

Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės čempionai

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose puikiai pasirodė mano auklėtiniai iš Šeštokų mokyklos. Tiek berniukai (630 tšk.), tiek ir mergaitės (548 tšk.) iškovojo pirmas vietas komandinėje užskaitoje.

Taip pat Šeštokų mokyklos mokiniams puikiai sekėsi ir asmeninėje užskaitoje: Edvinas Kairys užėmė III vietą (170 tšk.), apdovanotas diplomu ir bronzos medaliu, Ligita Jonavičiūtė užėmė taip pat trečią vietą rajone (193 tšk.), apdovanota diplomu ir bronzos medaliu, Beatričė Kancevičiūtė iškovojo labai aukštą II vietą rajone (200 tšk.) ir buvo apdovanota diplomu bei sidabro medaliu.

Absoliučiu Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės čempionu, pagerinęs šuolio į tolį (5,79 m) ir 800 m bėgimo (2 min. 23 s) rezultatus tapo Šeštokų mokyklos mokinys Gytis Pakruopis, apdovanotas diplomu ir aukso medaliu. Sveikiname!

Per lengvosios atletikos keturkovės varžybas išbandėme naujas Hummel aprangas. Ačiū mokyklos direktorei A. Burbaitei už supratingumą ir paramą Šeštokų mokyklos sportininkams.

Taip pat noriu pasidžiaugti ir padėkoti savo auklėtiniams: Gyčiui, Edvinui, Viliui, Jokūbui, Gustui, Ligitai, Beatričei, Eglei, Gerdai, už darbštumą per treniruotes, už užsispyrimą ir pasiektus puikius rezultatus per keturkovės varžybas. Smagu su Jumis dirbti.

Keturkovės varžybas organizavo ir apdovanojimus įsteigė Lazdijų sporto centras.