19 gegužės, 2022Daily Archives

Apie tai, ar per 2000 metų pasikeitė laimingo gyvenimo principai

Gegužės 19 dieną dešimtokai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir tikybos pamokoje. Klausėsi „Kalno pamokslo“, aiškinosi, o galbūt pasikartojo žemiško ir amžino laimingo gyvenimo principus, kuriuos prieš du tūkstančius metų labai paprastai ir aiškiai išdėstė Jėzus Kristus.

Taip pat mokiniai aptarė aforizmus ir antitezes, diskutavo, ar tai įgyvendinama dabar, XXI amžiuje.

Netradicinė pamoka bibliotekoje

Trečiadienį ketvirtos klasės mokiniams vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka mokyklos bibliotekoje. Čia mokiniai susipažino su bibliotekoje esančiais knygų skyriais, su įvairių šalių grožine literatūra, su metodine literatūra atskiriems dalykams, kaip ieškoti norimos knygos. Bibliotekininkė plačiau supažindino mokinius su enciklopedijomis, žinynais, žodynais, mokiniai mokėsi, kaip jais naudotis, kaip rasti reikiamą informaciją.