26 lapkričio, 2023Daily Archives

Jaunieji mokyklos verslininkai lankėsi Veisiejuose

Lapkričio 24 d. vyko tradicinis ir jau šeštasis mokinių verslo idėjų konkursas „Dzūkų pitch‘as 2023“. Šiais metais Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro Pietų Lietuvos filialo Verslo ir technologijų skyriuje Veisiejuose vykusiame renginyje dalyvavo 31 komanda iš Alytaus apskrities.

Mūsų mokyklos jaunoji mokomoji bendrovė „Taukštukas“ šiame renginyje dalyvavo pirmą kartą. Pasisėmėme gerų idėjų, bandysime kurti naujas verslo idėjas kitiems metams. Ačiū devintokams Skaistei, Ignui, Deivydui, Edgarui už gražų komandinį darbą. Dabar ruošimės Dzūkijos EXP-o balandžio mėn. Lazdijuose.

Pirmokai lankėsi bibliotekoje

Mokyklos bibliotekoje svečiavosi pirmokai su mokytoja G. Dvilinskiene. Jie domėjosi knygelėmis, leidiniais vaikams, klausėsi apie tvarką bibliotekoje, susipažino su skaitytojo taisyklėmis.

Bibliotekininkė A. Vaišnienė