16 lapkričio, 2023Daily Archives

„Išmaniosios klasės“ darbai

Neformalųjį būrelį „Išmanioji klasė“ lankantys mokiniai, pasitelkę dirbtinio intelekto programos įrankį „AutoDraw“, sukūrė žibintus – gėrio ir vilties simbolius, skirtus Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti.

„Rudenėlio džiaugsmai dzūkų kaime“

Nuskambėjo nuklegėjo Šeštokų mokykloje jau tradicine tapusi etnografinė šventė „Rudenėlio džiaugsmai dzūkų kaime“. Jaunieji tautos papročių puoselėtojai šoko, trypė, dainavo, mįsles minė, greitakalbes sakė.

Šventė rengiama įgyvendinant projektą „Tegimsta tauta iš mažo žmogaus“.

Naktinis orientacinis žygis

Lapkričio 10 dieną Šeštokų mokyklos NVŠ jaunieji šauliai organizavo naktinį orientacinį žygį „Pažink Šeštokų miestelį“ Šeštokuose. Jaunieji šauliai susiskirstę į 5 komandas turėjo kuo greičiau surasti Šeštokų miestelyje barkodais pažymėtus 14 objektų pagal užuominas ir kiekviename punkte pasižymėti. Orientacinis žygis buvo tikrai sudėtingas. Po daug įveiktų kilometrų ir gana „karštų“ diskusijų paaiškėjo naktinio orientacinio žygio „Pažink Šeštokų miestelį“ nugalėtojai ir prizininkai, kurie pasipuošė medaliais. Penktą vietą užėmė komanda „Darbo birža“, ketvirta vieta atiteko komandai „Lempos“. III vietą užėmė komanda „Krosnapolskiai“, II vieta atiteko komandai „Plastikiniai kareivėliai“, o naktinio orientacinio žygio po Šeštokų miestelį nugalėtojais tapo komanda „Krosnos batalionas“ (Gytis, Karina, Edgaras, Deivydas, Tadas ir Toma). Sveikiname. Apdovanojimus jauniesiems šauliams įsteigė šaulių būrelio vadovas Vaidas Jasevičius.

Dėkui gausiam būriui Šeštokų mokyklos jaunųjų šaulių, sudalyvavusių naktiniame orientaciniame žygyje. Smagu Jus visus matyti dalyvaujančius, bendraujančius, tobulėjančius. Ypač noriu pasidžiaugti dviem savo auklėtiniais, III ugdymo pakopos aktyviais Šeštokų mokyklos jaunaisiais šauliais – Jokūbu ir Gustu, kuriems įteiktos atminimo statulėlės. Dėkui už puikiai parengtą orientacinio žygio trasą ir visą jo vykdymą. Smagu su Jumis dirbti.

Daugiau naktinių akimirkų čia.