19 lapkričio, 2023Daily Archives

Išvyka į kino teatrą

Vykdydami Vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą, 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja A. Vaišniene išvyko į Marijampolės kino teatrą „Spindulys“ ir žiūrėjo kino filmą „Broliai Lokiai: dingęs lobis“. Turiningai, gražiai ir kultūringai bendravome bei praleidome popietę stebėdami kino filmą.

Netradicinė lietuvių kalbos pamoka

Su 2 klasės mokiniais ir mokytoja I. Bernatoniene vyko lietuvių kalbos pamoka netradicinėje aplinkoje, mokyklos skaitykloje, apie Kazį Binkį. Mokiniai susipažino su Kazio Binkio biografija, klausėsi K. Binkio ištraukų iš kūrinių vaikams, vėliau patys skaitė kūrinį „Kiškių sukilimas“, piešė kūrinio veikėjus.

Bibliotekininkė A. Vaišnienė

Popietė „Kazys Binkis (1893-11-16)“

Lapkričio 15 dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė su 1 klasės mokiniais ir mokytoja G. Dvilinskiene apie Kazį Binkį, poetą, dramaturgą, prozininką, žurnalistą, vaikų literatūros kūrėją, vertėją. Mokiniai klausėsi Alytaus miesto teatro aktorės O. Gudaitytės skaitomų kūrinių, vėliau piešė kūrinio vaikams „Kiškių sukilimas“ veikėjus.

Bibliotekininkė A. Vaišnienė